Netflix’in Red Notice filmi yaklaşıyor ve resmi fragman, Dwayne “The Rock” Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un başrollerini paylaştığı yeni aksiyon filminin hikayesi hakkında bazı ilginç detayları ortaya çıkardı. Red Notice’in 12 Kasım 2021’de Netflix’te yayınlanması planlanıyor.

Netflix son yıllarda kendi büyük bütçeli aksiyon filmlerini üretmek için bolca para ve enerji harcadı, bazı büyük isimleri kendi tarafına çekti. Extraction, The Old Guard, Triple Frontier ve Project Power gibi filmler platformda başarı elde etti, bunun yanı sıra orijinal diziler ve filmler önemli bir itibar kazandı. Red Notice, Netflix’in en sonuncu aksiyon girişimi, Johnson, Reynolds ve Gadot gibi üç süperstar ile birlikte, platformun şimdiye kadarki en büyük yapımlarından biri olabilir.

Resmi Red Notice fragmanının yayınlanmasından önce filmin hikayesi hakkında pek bir şey bilinmiyordu. Fragmanın kendisi bile birçok detay belirsizliğini koruyor. İşte Red Notice hikayesi hakkında bilinen her şey.

The Rock Ajan Rolünde (Şaşırmadık)

The Rock Red Notice’da tehlikeli suçluları avlamak için dünyanın dört bir yanına gönderilen seçkin bir FBI ajanı John Hartley’i canlandırıyor. Sorumlulukları ve itibarı göz önüne alındığında, yeraltı dünyasında hesaba katılması gereken bir güç olarak belli bir şöhret seviyesine ulaşmış gibi görünüyor. Johnson’ın Red Notice karakteri, tehlikeli grupları veya bireysel suçluları durdurmak için gönderilen bir Interpol ajanı olan Fast and Furious’tan Luke Hobbs karakterine inanılmaz derecede benziyor.

Ryan Reynolds Ve Gal Gadot Rakip Suçlular

Hem Reynolds hem de Gadot, Red Notice’de Hartley tarafından takip edilen suçlu rolünü oynuyor. Ryan Reynolds, fragmanda bir tür usta hırsız olarak Nolan Booth’u oynuyor, Gal Gadot ise yasadışı operasyonlarda daha usta birine benzeyen Sarah Black’i oynuyor. Booth ve Black genel bir mesleği paylaşsalar da tam olarak arkadaş olmadıkları da açık.

Dwayne Johnson Ve Ryan Reynolds Hapishaneden Kaçıyor

Daha önce bahsedilen karlı hapishane, Red Notice fragmanının büyük bir bölümünü oluşturuyor, görünüşe göre Hartley ve Booth, aksiyon dolu bir kaçıştan önce orada kilitli kalıyor. Oraya tam olarak nasıl geldikleri veya filmin kapsayıcı planında tesisin rolünün ne olduğu belli değil, ancak aksiyon dolu bir hapishaneden kaçmak için gardiyanlar arasında savaşan ve hatta cesur patlamalara dayanan iki karakteri görmek heyecanlı olacak.

Ryan Reynolds Ve The Rock Boğa İle Dövüşüyor

Red Notice fragmanındaki dikkate değer bir başka an, Reynolds ve Johnson’ın karakterlerinin boğa güreşi arenası gibi görünen bir alanın ortasında, gerçek hayattaki bir boğaya bakışmasını gösteriyor. Yine de, oraya nasıl geldikleri bir gizem, ancak bundan nasıl kurtulduklarını izlemek eğlenceli olacak. Red Notice her şeyi fragmanda göründüğü kadar taze ve eğlenceli tutabilirse, 12 Kasım 2021’de Netflix’e geldiğinde büyük bir başarıya sahip olabilir.

SONRAKİ:

BİRBİRİNDEN GÜZEL 10 MİNİ DİZİ TAVSİYESİ