Chris Evans’ın 2021 için Halkın Yaşayan En Seksi Adamı seçileceği bildiriliyor. Aktör, kariyerinin başlangıcından bu yana bir seks sembolü olarak kapasitesini az çok gösterdi, rol aldoğı 2001 parodi filmi Not Another Teen Movie’de bir kızı etkilemek için çıplak ve krem ​​şantili bir şekilde kameralar karşısına çıkmasıda buna dahil. Marvel Sinematik Evreninde erkek oyuncuları sade vücutları ile görmeye alıştıran Steve Rogers namı diğer Kaptan Amerika rolüyle tanınır. Kaptan Amerika, evrendeki pek çok şeyin odak noktasıdır, Avengers: Endgame’de poposuyla ilgili ortaya çıkan yüzlerce ‘meme’ bile mevcut.

Evans, Captain America’nın ana MCU zaman çizelgesinden ayrılmasının ardından MCU’dan çıkmış olsa da, hala Disney yapımlarıyla yakın bir şekilde çalışıyor. Bir sonraki proje Pixar’ın animasyon filmi Lightyear’da görev alıyor. Chris Evans sadece seslendirme yapsada onun varlığı, animasyon karakterinin çekiciliğine karşı artan düzeyde hayran ilgisi kazandırdı. Chris Evans’ın muazzam çekiciliği o kadar güçlü ki, Knives Out adlı gizemli filmde yer alan kalın süveterle kaplı bir sahnesi bile hayranlar arasında bir öfkeye neden oldu. Bu adamın Vücudunu gizlemeyin! diyen hayranlar aktöre oldukça bağlı. Page Six ise birçok kaynakta Chris Evans’ın birinci olacağını bildiriyor.

Chris Evans’ın resmi birincilik duyurusu henüz resmi olarak doğrulanmadı, ancak dergi diğer önemli kategorilerdeki En Seksi Erkek anketlerinin sonuçlarını yayınladı. Michael B. Jordan , Hugh Jackman ve Chris Hemsworth de dahil olmak üzere geçmiş yıllardaki Marvel yıldızları hala sağlam gösteriler yapıyor, ancak Evans okuyucular tarafından 2021 tahtına yönelik iddiasını kesinlikle destekleyecek resmi En Seksi Marvel karakteri gücüne sahip.