Ağustos ayı boyunca Netflix’te yayınlanacak belli başlı yapımları sizler için derledik. Bunlar Nfilm olarak adlandırılan Netflix orijinal içerikleri.

The Swarm

Yayın Tarihi: 16 Ağustos 2021
Bekar bir anne yüksek proteinli gıda olarak çekirge yetiştirir. Ancak onların üremesini sağlamakta zorlanır. Ta ki çekirgelerin kana olan düşkünlüğünü fark edene kadar.

Delidolu 3

Yayın Tarihi: 14 Ağustos 2021

Hazırladığı yapılacaklar listesiyle üniversite öncesindeki son yaz tatilinin keyfini çıkarmaya hazırlanan Elle, Noah ve Lee konusunda bir karar vermelidir.


Kara Ada

Yayın Tarihi: 18 Ağustos 2021

Görünürde huzurlu olan bir adanın karanlık sırları, adaya yeni gelen gizemli bir öğretmenle yakınlaşan yetim bir öğrenciyi pençesine almak üzeredir.


Sweet Girl

Yayın Tarihi: 20 Ağustos 2021

Hayatının aşkını bir ilaç şirketinin açgözlülüğü yüzünden kaybeden ve bu dünyada kızından başka kimsesi kalmayan bir adam, adaletin yerine gelmesini sağlamaya çalışır.


Beckett

Yayın Tarihi: 13 Ağustos 2021

Yunanistan’da geçirdiği trajik bir kaza sonrası kendini siyasi bir komplonun ortasında bulan Amerikalı bir turist, onu öldürmeye kararlı olan suikastçılardan kaçar.


Bir Katilin Anıları: Dennis Nilsen

Yayın Tarihi: 18 Ağustos

Seri katil Dennis Nilsen, cezaevindeki hücresinde kaydettiği tüyler ürpertici kasetler aracılığıyla hayatını ve işlediği korkunç suçları anlatıyor.


Vivo

Yayın Tarihi: 16 Ağustos 2021

Müzik tutkun bir kinkajou, görevini yerine getirip eski dostunun yazdığı aşk şarkısını alıcısına ulaştırmak hayatının yolculuğuna çıkar.