İzleyecek bir şey bulamadığınız bu günlerde hoşunuza gidebilecek belli başlı yapımları sizler için derledik ve listeyi fazla uzun tutmadan her kesime hitap edebilecek şekilde hazırladık. Bunlar Nfilm olarak adlandırılan Netflix orijinal içerikleri.

The Swarm


Bekar bir anne yüksek proteinli gıda olarak çekirge yetiştirir. Ancak onların üremesini sağlamakta zorlanır. Ta ki çekirgelerin kana olan düşkünlüğünü fark edene kadar.

Delidolu 3

Hazırladığı yapılacaklar listesiyle üniversite öncesindeki son yaz tatilinin keyfini çıkarmaya hazırlanan Elle, Noah ve Lee konusunda bir karar vermelidir.


Kara Ada

Görünürde huzurlu olan bir adanın karanlık sırları, adaya yeni gelen gizemli bir öğretmenle yakınlaşan yetim bir öğrenciyi pençesine almak üzeredir.


Sweet Girl

Hayatının aşkını bir ilaç şirketinin açgözlülüğü yüzünden kaybeden ve bu dünyada kızından başka kimsesi kalmayan bir adam, adaletin yerine gelmesini sağlamaya çalışır.


Beckett

Yunanistan’da geçirdiği trajik bir kaza sonrası kendini siyasi bir komplonun ortasında bulan Amerikalı bir turist, onu öldürmeye kararlı olan suikastçılardan kaçar.


Bir Katilin Anıları: Dennis Nilsen

Seri katil Dennis Nilsen, cezaevindeki hücresinde kaydettiği tüyler ürpertici kasetler aracılığıyla hayatını ve işlediği korkunç suçları anlatıyor.


Vivo

Müzik tutkun bir kinkajou, görevini yerine getirip eski dostunun yazdığı aşk şarkısını alıcısına ulaştırmak hayatının yolculuğuna çıkar.