Cobra Kai Sezon 4’ün yayınlanmasından 1 aya yakın bir süre geçti ve geçen bu sürenin ardından Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg ve Josh Heald ile yaptığı sohbetle bir takım yeni konuları tartışıyor. Andrew Garfield ise kısa süre önce dizinin büyük bir hayranı olduğunu açıkladı. Bunun karşılığında, Cobra Kai oyuncu kadrosu onun için özel bir teşekkür videosu hazırladı. Netflix, Garfield’ın bu sürpriz videoya verdiği tepkiyi paylaştı ve hayranların beğenisine sundu.

Collider yazarları yaptıkları röportajda Garfield’ın bu denli hayranlığının üstüne dizinin yaratıcılarına diziye katılıp katılmayacağını sordu. Konuşmanın devamı şöyle ilerledi:

“Şu anda buna nasıl cevap vereceğimi bile bilmiyorum. Tepkisini ve diziyi ne kadar sevdiğini gördüğümüzde sersemlediğimizi söyleyebilirim. Hepimiz onun hayranıyız. O inanılmaz yetenekli bir aktör, eğer olursa benzersiz bir görünüm benzersiz bir his ve benzersiz bir açı vereceğimizi ve bunun onu dizideki diğer karakterlerden farklı kılacağını düşünüyorum. Ama herhangi bir ayrıntıya gelirsek, muhtemelen hiçbir şey söylememeliyim çünkü kim bilir? Belki şovda olacak ve bunu mahvetme riskini almak istemiyorum.”

Garfield gibi bir oyuncuya, türünün tek örneği bir rol vermek akıllıca bir yaklaşım gibi görünüyor. Ancak günün sonunda Garfield iyi kalpli kahramanları oynamaya yabancı değil, bu nedenle hangi takıma dahil olabilir sorusunun üzerine şöyle bir yanıt geldi:

“Videoda Andrew Garfield’ın Miyagi-Do’dan bahsettiğini hatırlıyorum, bu yüzden Daniel LaRusso’ya yöneleceğini düşünüyorum.”

Aktörler, hayranları oldukları yapımlarda sık sık yer aldılar, çoğu zaman küçük bir kesit rolünde, ancak bazen çok daha önemli veya tekrar eden bir rolde yer aldılar. Garfield’ın bu projede yer alması ise oldukça olası, her iki tarafta bu duruma sıcak bakıyor. Ancak herhangi bir kesinlik yok ve ne zaman geleceğini kimse bilmiyor.