The Amazing Spider-Man yıldızı Andrew Garfield, Spider-Man: No Way Home’un Tom Holland’ı hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Garfield, ilk olarak Tobey Maguire liderliğindeki dördüncü bir filmin geliştirilmesinin iptalinden sonra Sony’nin yeniden başlattığı filmde başrolü oynadı. Ancak film düşük gişe getirileri ve The Amazing Spider-Man 2’ye karışık tepkiler nedeniyle bir kez daha iptal edildi.

Garfield kısa süre önce Jimmy Fallon ile The Tonight Show’da yakında çıkacak olan biyografik filmi The Eyes of Tammy Faye’deki çalışmalarını tartışmak için bir araya geldi, bu sırada konuşma oyuncunun Spider-Man: No Way Home’daki söylentili görünümüne kaydı. MCU filminde yer aldığı söylentilerini bir kez daha reddettikten sonra, Holland’ın baş kahramanı oynamasına olan aşkını ve artık serinin sırlarının bekçisi olmaktan duyduğu zevki anlattı. Garfield’ın aşağıda ne söylediğine bakın:

“Bence Tom Holland mükemmel bir Peter Parker ve Örümcek Adam, bende çok heyecanlıyım. Tekrar tekrar hayran oluyorum ki bu benim rol aldığım bir pozisyondu, seyirciler arasında oturmak ve sadece ‘Evet, çuvalladın dostum, yapabileceğin kadar iyi yapmadın.’ diyen birisi gibi oluyorum. (gülüyor)

Garfield’ın filmleri Holland’ınki gibi kritik olayları ele almadı, ancak karakteri üstlenmesi, karaktere gerçekçi ve duygusal yaklaşımın yanı sıra çizgi romanlarda bilinen tuhaf kişiliğe dönüşü için tutarlı bir eleştirel övgü aldı. Holland ise Spider-Man filmlerinde, tuhaf gençlik yıllarını, zeka ve duygu karışımını yakaladığı için hayranlar ilkine benzer bir şekilde aşık oldular. Yine de ikilinin birbirlerine karşı kötü tavrı olmadığını bilmek güzel. Son olarak Spider-Man: No Way Home 17 Aralık’ta vizyona girecek.

SONRAKİ:

ANDREW GARFİELD SON NOKTAYI KOYDU: SÖYLENTİLERİ YORUMLUYORUZ