Andrew Garfield, Spider-Man: No Way Home’daki olası bir rolle ilgili daha umut verici (hayranlar öyle düşünüyor) bir cevap veriyor. Bir süredir yaklaşmakta olan MCU filminin, üç Spider-Man karakterini bir araya getireceği söylentileri ortalıkta dolaşıyordu, No Way Home’un çoklu evreni kucaklaması, Sony’nin Twitter hesabından 3 Spiderman emojisi paylaşması gibi neredeyse onlarca komplo teori hazır ve ortalıkta dolaşıyor, ancak tam olarak resmi bir açıklama yapılmış değil.

Spider-Man: No Way Home Updates adlı Twitter hesabı tarafından paylaşılan bir video, Garfield’ın yeni filmi Tick, Tick… Boom’un galasında hayranlarla ilgilenirken gösteriyor. Aktör hayranlarla etkileşim kurarken biri onu No Way Home’da görmeyi umduğunu dile getiriyor. Garfield ise “Göreceğiz dostum. Göreceğiz.” yanıtıyla konuşmasını bitiriyor.

Bu, Garfield’ın filmde olduğunu inkar ettiği ve hatta izleyicilerin hayal kırıklığına uğrayacağını öne sürdüğü No Way Home hakkındaki önceki cevaplarından biraz daha farklı bir ton. Kesinlikle daha umut verici, ancak sinemaseverlerin buna çok fazla yükselmemesi kendileri adına iyi olacaktır. Garfield burada imza dağıtıyor ve bir hayrana karşı samimi olmaya çalışıyor. Gerçekleşen bu senaryo, Garfield’ın basınla yapılan daha resmi bir röportajından elbette ki daha farklı.

Tabii Garfield ve Maguire Spider-Man: No Way Home’da ise haber büyük ihtimalle filmde yer alan aktörlerin hiçbirinden gelmeyecek. Marvel, yoğun gizlilik seviyeleriyle ünlüdür ve yeteneklere, piyasaya sürülecek bilgilerin oyunculara karşı neleri söyleyip söyleyemeyecekleri konusunda talimat verilir. Söylentilerin doğru olduğunu göz önünde bulunduran Marvel ve Sony, Holland’ın öncüllerini pazarlamada (en azından şimdilik) saklama kararı almış olmalı ki bu da stüdyoların bilinçli bir tercihi olabilir.

İlgili Video: Spider-Man: No Way Home Updates