Aquaman and the Lost Kingdom filminden ilk resmi görüntü, Jason Momoa’nın yeni, daha koyu süper kahraman kostümünü ortaya çıkardı. İlk Aquaman 2018’de piyasaya çıktı ve izleyicileri doğrudan Atlantis’in sualtı dünyasına aldı. Devam filminin hikaye detayları hala sıkı bir şekilde gizli tutuluyor olsada yakın zamanda ufak detayların ortaya çıkması bekleniyor.

Aquaman 2’nin çekimleri Haziran ayının sonunda başladı, Momoa haftalar sonra prodüksiyona katılmak için Londra’ya gitti. Film hakkında tüm bildiklerimize yazının sonundaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Şimdi konumuza geri dönelim.

Momoa, yeni Aquaman 2 takımını resmi hesabında paylaştı. Hayranlar oldukça büyük bir sürpriz yaşadı. Momoa, sosyal medya hesabından eski ve yeni kostümlerini yan yana koyarak “İkinci raund. Yeni takım. Daha fazla aksiyon” yazdı. Hayranlar, koyu mavi rengi, eldiven eksikliği ve alternatif zırh desenleriyle yeni takımın ne kadar farklı olduğunu görünce şok olabilir. Aşağıya bir göz atalım:

İlk Aquaman kostümü, Arthur’un çizgi romanlardaki ünlü görünümüne çok daha yakın, ancak güncellenmiş kostümün seriyle bazı bağlantılarıda var. Yeni kostüm daha keskin, ölçekli ve orijinalinden çok daha şık. Bunun Aquaman 2’nin hikayesi için ne anlama gelebileceğini teorize etmek gerekirse, Arthur’un en yeni savaşının daha incelikli ve dikkatli bir yaklaşım gerektirmesi olabilir.

İlk işaretler, Aquaman 2’nin çizgi romanlardan bir sualtı krallığı olan Necrus’u keşfettiğine işaret ediyor. Belki de Necrus’u ziyaret etmek, oradaki insanlara uyum sağlamak için yeni bir kostüm benimsemelidir. Konu süper kahraman projelerine geldiğinde yeni bir kostümün ilk kez sahneye çıkması her zaman heyecan yaratır, aynı şey Aquaman içinde geçerli. Elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar, film hakkında bildiklerimize göz atmak isterseniz aşağıdaki yazıya tıklayabilirsiniz.

SONRAKİ:

DC’NİN GÖZ BEBEĞİ FİLMİ AQUAMAN 2 HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİMİZ