Yepyeni bir Avengers: Infinity War set fotoğrafı, Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) ve Ebony Maw’ın (Tom Vaughan-Lawlor) New York’taki dövüşünün nasıl çekildiğini ortaya koyuyor. 2018 Joe ve Anthony Russo filmi, Avengers: Endgame için Thanos Thanos tarafından evrendeki yaşamın yarısını başarıyla silerek devam filmini hazırladı.

Infinity War’ın aksiyon sahnesinden gelen bir set fotoğrafı, Strange ve Ebony Maw arasında geçen dinamik bir bire bir dövüşü içeriyordu. Bir noktada Ebony Maw kahramanı bir binanın yan duvarına hapsetti. Neyse ki Strange, rakibinin Agamotto’nun Gözü’nü kolayca kapmasını engelleyen bir büyü yapabildi. Filmden gelen yeni bir set görüntüsünde hayranlar artık bu özel sahnenin nasıl çekildiğini görebilir ve yatay olarak çekildiğininde farkına varabilir. İşte fotoğraf:

Doctor Strange’in potansiyeli göz önüne alındığında birçok kişi Infinity War’ın başlangıcında Ebony Maw tarafından neden kolayca mağlup edildiğini merak ediyordu. O zamanlar Strange’in birincil amacının Agamotto’nun Gözü’nü korumak olduğunu belirtmekte fayda var, başka bir şey umurunda değildi. Ancak Avengers’ın sonunda kazanmadan önce birşeyleri kaybetmesi gerektiğini öğrendiğinde rahatladı ve Agamotto’nun Gözü’nü kaybedebileceğinden endişe etmeden gücünü sonuna kadar kullanabildi.