Ocak 2020’de Better Call Saul altıncı ve son sezon için birkez daha çekilmeye başladı, yani Jimmy McGill ve ortaklarına veda etme zamanı geldi. Şimdi ise dizi hakkında bildiklerimizi son kez ortaya koyuyoruz.

Better Call Saul 6. Sezonda Kaç Bölüm Var?

Better Call Saul’un altıncı sezonunun 13 bölüm olması bekleniyor. Dizinin yaratıcıları önceki sezonların (1’den 5’e kadar) 10 bölüm olması nedeniyle, dizinin sezon başına en fazla bölüm sayısı olacağını açıkladı. Final sezonunun bölüm isimlerini arıyorsanız, henüz resmi bir duyuru yapılmadığı için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Better Call Saul 6. Sezon Fragmanı Varmı?

Ne yazık ki Better Call Saul 6. Sezon için henüz bir fragman yok. Bununla birlikte çekimler devam ettiği ve yakında tamamlanması beklendiği için, önümüzdeki günlerde (veya aylarda) bazı klipler veya uygun bir resmi fragman görme ihtimalimiz oldukça yüksek.

Better Call Saul 6. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başladı?

Nisan 2020’de Better Call Saul’un altıncı ve son sezonunun çekimlerinin Eylül ayında başlayacağı bildirildi ancak pandemi kısıtlamaları nedeniyle prodüksiyon ertelendi. Gelecek sezonun çekimleri nihayet Mart 2021’de New Mexico’da başladı, ancak Odenkirk’in Temmuz 2021’in sonunda sette kalp krizi geçirmesinden sonra yapım büyük bir engelle karşılaştı. (İyileştikten sonra Eylül başında işe döndü.)

Dizinin 6. Sezonunun Çıkış Tarihi Nedir?

Daha önce Better Call Saul’un altıncı sezonu Ocak 2020’de duyurulduğunda 2021’de yayınlanması planlanıyordu. Ancak COVID-19 pandemisi ve ardından getirilen kısıtlamalar nedeniyle yapım süreci ertelenmişti. Şubat 2021 yılında AMC tarafından açıklana bilgilere göre final sezonu büyük olasılıkla 2022’de yayınlanacak.