The Incredible Hulk, kahramanı bir Örümcek Adam kostümüyle birleştiren yeni Marvel Comics kapak resminde gösterişli bir görünüm alıyor. Alex Garner’ın tasarladığı Hulk #6’nın yeni varyant kapağında gözüken kombinasyon, Spider-Man’in bugüne kadarki en garip versiyonu olabilir.

Sanatçı Alex Garner, Twitter hesabında Marvel Comics’in Hulk #6’sı için hazırladığı kapağı paylaştı. Varyant kapağında Hulk bir binada sallanırken kendi Spider-Man kostümünü almış halde gözüküyor. Hulk/Örümcek-Adam kombinasyonu tek parçalık bir kostüm ve beyaz gözlü maskesiyle dikkat çekiyor. Garner bu iki kahramanı tek kişi olarak yeniden tasavvur ederek harika bir iş çıkarmayı başardı.

Ek olarak Örümcek-Adam/Hulk kombinasyon kahramanı Hulk #6’da görünmeyecek, çünkü o sadece bir varyant kapağı için yaratılmış, iki Yenilmez’in birleştiğini gösteren ilginç bir tasarımdan ibaret. Okuyucular, Marvel Comics’in Hulk #6’sına 20 Nisan 2022’de çizgi roman mağazalarında ulaşabilecek, ancak ülkemizde satılacağı henüz belli değil.