Christian Bale, Taika Waititi’nin yönettiği Thor: Ragnarok’un devamı niteliğindeki yeni filminde Tanrıları ​​öldüren uzaylı savaşçı rolünü oynuyor. Oyuncu Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson ve Russell Crowe gibi isimlerle birlikte ekranda boy gösterecek.

Jason Aaron ve Esad Ribic tarafından yaratılan Gorr, 2013’te Thor: God of Thunder’ın 1. sayısında çıkış yaptı. Başlarda tanrılara olan inancı oldukça yüksekti, ancak sevdiklerini kaybetmek gibi kişisel trajediler nedeniyle Gorr’un inancı, onlara tapanlara yardım etmedikleri için tüm tanrıları öldürmeye yemin ettiği noktaya kadar itildi ve en sonunda paramparça oldu. Gorr, nihayet ilk canlı çıkışını yakında çıkacak olan Thor filminde yapacak ve fragmanlar bizlere onun ilk görünümü hakkında ufak çaplı detaylar sundu. Gördüklerimiz çizgi roman tasarımından oldukça farklıydı, ancak öyle olsaydı nasıl olurdu diyenler için şimdi yeni görünüm tasarlandı.

Twitter’da AnotherMarvelGuy ismiyle paylaşımda bulunan hayran, Gorr’un MCU görünümü orijinal tasarımıyla yakından eşleşirse nasıl görünürdü mantığıyla yeni bir paylaşımda bulundu. Yakın zamanda yayınlanan fragmandan çeşitli ekran görüntüleri alan sanatçı, Gorr’daki belirgin burnu çıkardı ve çizgi romanda yer alan kafa kuyruklarını görünebilecekleri düzeyde kafasının arkasına ekledi.

Yönetmen, Bale’in Gorr’unu MCU’nun şu anki kötü adamlar panteonu arasında göze çarpan biri olarak nitelendirdi. Ayrıca Thor, Mighty Thor, Valkyrie ve Korg grubunu eğlenceli ama tuhaf bir kahraman grubu olarak tanımladı.

Gorr, Thor’un bilgisi dahilinde olduğu yeni bir düşman olmasına rağmen, kahramanın en ölümcül düşmanlarından biri olarak hızla kendisine güçlü bir isim yaptı. Bu nedenle filmin çıkışını çevreleyen yüksek beklentiler vardı ve sonuç olarak bu beklenti giderek artıyor. Görünüşü her ne kadar farklı olsa da Thor: Love and Thunder’ın Gorr’u Asgardlı Avenger’ın yüzleşmesi gereken korkunç bir düşman olduğunu şimdiden kanıtlıyor.