Yakın tarihli bir TikTok videosu Chris Evans ve Chris Hemsworth’un yüzlerini birleştirdiği için viral oldu. Çift, son on yılını Marvel Sinematik Evreninde Kaptan Amerika ve Thor’u oynayarak geçirdi. Bunun dışında henüz birlikte çalışmadılar, ancak yıllar içinde birçok kez yan yana rollerini tekrarlamaları ikisini iyi birer arkadaş yaptı.

Zaten her ikisi de güzel görünümleriyle tanınan kişilerdi ancak TikTok’taki nat21hi isimli kullanıcı, Hemsworth ve Evans’ın yüzlerini birleştirmenin nasıl görüneceğini bizlere göstermiş oldu. Ortaya çıkan kişide yakışıklı biri olduğu için sonuç şaşırtıcı değil. Videoya bir göz atalım.

Videoyu görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Bu yüz değiştirme uygulamaları bir süredir popülerdi; ayrıca birçok Hollywood ünlüsünün yüzlerini birbiri ile birleştirmek için birçok kez kullanıldığı da bir gerçek. Ama bazen o kadarda iyi sonuçlar vermeyebiliyor, çok ürkütücü, sahte görünen ve gerçek dışı oluşmuş görüntüler gibi. Ancak Hemsworth ve Evans’lı bu video, sosyal medya trendinden çıkan en iyi görünümlerden biri. Video hayranlar tarafından oldukça sevildi.

Hemsworth ve Evans’ı beyaz perdede veya bir etkinlikte tekrar bir arada görmenin gerçek dünyadaki olasılıklarına gelince, bu noktada işler hala zayıf. Her iki oyuncu da kendi kariyerleriyle meşgul ve Steve Rogers MCU’dan resmen emekli oldu, tekrar birlikte çalışıp çalışmayacaklarını bilmenin somut bir yolu yok gibi.

SONRAKİ:

WHAT IF…? MCU’YU HARİKA YAPAN ŞEYLERİ CİDDİYE ALMIYOR: İŞTE SEBEBİ