Marvel Studios’un Galaksinin Koruyucuları serisindeki antropomorfik çizgi roman karakterlerine hayat vermesiyle tanınan James Gunn, bu yıl The Suicide Squad’ın Task Force X’ine bir avuç DC karakteri tanıttı. Rick Flag ve Harley Quinn’e Bloodsport katıldı. Peacemaker, Ratcatcher 2, Polka-Dot Man ve “ nom nom ” demesiyle tanınan Nanaue, namı diğer King Shark bu karakterlerden bazılarıydı.

Sanatçı Baki Kaya geçtiğimiz günlerde Instagram’da Venom’u The Suicide Squad karakteri King Shark ile birleştiren bir resim yayınladı. Yayınlanan bu parça söz konusu köpekbalığı ile simbiyotik birleşmeyi gösteriyor ve “ Nom Nom: Let There Be Carnage King Shark Edition ” için bir poster görevi görüyor.

Marvel ve DC karakterleri, çizgi romanlarda bazı özel durumlarda kesişti, ancak sinema evreninde böyle birşey olmadı. Warner Bros./DC Films ve Disney/Sony, ikilisi gişede kafa kafaya gitmeyi bekleyen rakipler. Sony ve Marvel Studios’un Örümcek Adam ortaklığı, gelecekteki sınırlı sayıdaki işler için bir plan görevi görüyor. Yine de her ne olursa olsun, Venom kesinlikle Gunn’ın R dereceli The Suicide Squad’ı ile karşılaştırılabilir bir sanal alanı hak ediyor.