Black Adam hakkında çok fazla sansasyon yaratıldı ve Dwayne Johnson, DC Evreni’nin ilerlemesi için oyun değiştirici niteliğinde bir filme imza attı. Discovery’nin Warner Bros.’u satın alması ve dahili olarak birkaç sarsıntıya neden olması Batgirl’ün şaşırtıcı iptali de dahil olmak üzere dizi ve film listesinde birkaç değişikliğe neden oldu. Black Adam muhtemelen DCEU için bir dönüm noktası olabilir, ancak devamı gelecek mi? Black Adam 2 hakkında bilmeniz gereken şeylerin bir kısmı bugün burada yayında:

Black Adam 2 Olacak mı?

Black Adam 2 Warner Bros tarafından resmi olarak onaylanmadı. İlk filmin çekilmesinin ne kadar sürdüğünü düşünürsek, hayranların potansiyel bir devam filmi duymadan önce bir süre daha beklemesi gerekebilir. Ancak Black Adam’ın diğer DCEU filmlerine geçebileceği ve muhtemelen anti-kahramanın çizgi romanlardaki düşmanlarından biri olan Shazam ile etkileşime girebileceğine dair raporlar var. Yani Black Adam 2 olmasa bile hayranların Black Adam’ı ekranda ilk ve son kez görmeleri pek olası değil. Warner Bros.’un Black Adam devam filmi için yeşil ışık yakması muhtemelen süper kahraman filminin gişe rakamlarına bağlı olacaktır. Şu anda ise gişe durumu gayet iyi.

The Rock’ın Black Adam 2 Hakkında Dedikleri

Dwayne Johnson, Black Adam’ı uzun zamandır ballandıra ballandıra anlatsada devam filmi hakkında pek bir şey söylemedi. The Rock, Superman’in dönüşünü ve Black Adam/Superman dövüşünün geleceğini ve Black Adam’ın bir noktada Shazam ile etkileşime girmesini isteyebileceğini söyledi. Johnson’ın genel olarak Black Adam ve DC evreni konusunda ne kadar tutkulu ve hevesli olduğu düşünüldüğünde duyurular pek yakında olabilir. Peki ya olursa ne olur? Superman?

Black Adam 2’de Superman vs Black Adam Görebilir miyiz?

Superman’in Black Adam’daki dönüşü büyük bir olay olmasına ve kesinlikle ikisinin olacağı bir gelecek filmi kurmasına rağmen, Black Adam 2’de bunun olması pek olası değil. Johnson’a potansiyel bir devam filminin Black Adam ve Superman arasında bir hesaplaşma olup olmayacağı sorulduğunda “Bilmiyorum. Bence asıl soru şu ‘hesaplaşma olmalı mı?’ gideceğimiz yolun bu olup olmadığını bilmiyorum.” diye ekledi. Oyuncu ayrıca devam filminin hemen o kısma varamayacağını söyleyerek savaşma noktasına gelmeden önce daha fazla temel çalışmasının yapılması gerektiğini belirtti.