DCEU’nun yaklaşmakta olan yeni filmi Black Adam, baş kötü adam olarak Dwayne Johnson’ı içerecek ve film, karakterin başlangıç serüvenini bizlere anlatacak.

Filmin vizyona girmesine bir hafta gibi bir süre kaldı ve bugün elimizdeki bilgiler bu filmi spoiler almadan izlemek isteyenler için uygun değil. Başlık için geldiyseniz söyleyelim, evet Black Adam filminde after credit sahnesi bulunacak. Bu kısımdan sonrası ise sahnenin içeriği hakkında olacak. Güvenilir kaynaklar tarafından sızan bilgiler bazı yeni gelişmeleri içeriyor.

Black Adam komplo teorileri hakkında uzunca konuşmalar ve haberler yapıldı, ancak test gösterimi izleyicilerine bile sır gibi saklanan kredi sonrası sahneler gösterilmedi. Ancak şimdi filmde Henry Cavill’in Superman olarak bulunacağı hakkında birden fazla kaynaktan bazı somut bilgilere sahibiz.

Bir sahnede Black Adam “bu gezegende beni durdurabilecek kimse yok.” der. Karşısındaki Waller adlı karakter ise bu durumda “seninle uğraşması için gezegenden olmayan birini bulacağım” der. Ardından sisli bir sahnede ellerini gökyüzüne tutan birisinin karşısında peleriniyle duran Superman sekansının yer alacağı söyleniyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak kredi sonrası sahnenin sızdırılan açıklaması doğru olmasa bile filmde bir Superman sahnesi göreceğimizden eminiz. Çünkü uzun zamandır öğrendiğimiz en önemli şey, birden fazla kaynağın belirli bir bilgiyi kabul ettiğinde bunun en az %75’inin doğru olacağıdır. 21 Ekim’de uzun bir aradan sonra Superman’i görmeye hazır olun.