| Spoiler Uyarısı |

Black Adam’ın jenerik sahnesi geçtiğimiz haftalarda internet ortamına düşmüştü. Filmde DC emektarı Henry Cavill’in Superman rolünü yeniden canlandırdığını bizlere ileten sızdırma, kimileri için sürpriz olsa da onarılmaya çalışılan evren için etkileyici bir haberdi.

Filmin yapımcıları ise projenin yayınlanmasından sonra olaydan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. “Aman Tanrım, çok sinir bozucu” dedi. “Çok çalışıyorsun ama bak, bu sonun, hayata geçirmek zorunda olduğumuz bu sahnenin hayranların üzerinde güzel bir etkisi olacağını biliyorduk. Çok uzun zamandır istediklerini duyduk. Ancak sızması hayal kırıklığı yaratıyor.”

Yakın tarihli bir röportajda ise Johnson, Superman ve Black Adam arasında gelecekteki bir karşılaşmadan bahsetti ve iki karakterle bir film için “kesinlikle” planları olduğunu doğruladı.

Henry Cavill filmde kısa bir görünüme sahipken, oyuncu gelecekteki projelerinde tekrar eskisi gibi geri dönebilir. Kısa süre önce Warner Bros. Discovery’nin Cavill’in Süperman rolünü yeniden üstlenmesini istediği Man of Steel’in devam filminin geliştirilmekte olduğu bildirildi. Black Adam’ın kendi adını taşıyan anti-kahramanına gelince Johnson, kendisinin baş düşmanı Shazam ile yollarının kesişeceğini doğruladı. Yani anlayacağınız DC evreni büyük bir revizyon halinde ve bu yaşananlar sadece bir başlangıç.