Marvel’in Black Panther Iron Man zırhı, Marvel Comics’in yepyeni kapağında daha yakından görünüyor. Avengers’ın güçlerini kaybettiği ve Infinity Stone ile çalışan bir Red Skull’a karşı savaşmak için çaresiz göründüğü bir dünyada, Tony Stark savaşmaya devam etmek için takımına özel kostümler yaptı. T’Challa, kısmen Black Panther bunların yanında harika bir zırha sahip oldu.

Avengers: Tech-On, dünyadaki en büyük kahramanların hepsinin güçlerini ve yeteneklerini kaybettiği Marvel Evrenini anlatan yüksek oktanlı bir çizgi romandır. Seride, Yenilmezler Thanos’u yener ve Sonsuzluk Taşlarını temelli yok eder. Ancak onların bilmediği bir şekilde Sonsuzluk Taşları toza dönüştükten sonra bile hala güç veriyorlardı. Red Skull, Infinity Mirror Shards olarak bilinen taşların kalıntılarını Dünya’daki süper kahramanları etkisiz hale getirmek için kullanmayı başardı. Tony Stark kötü adamı durdurmak için Avengers takım arkadaşlarına önceki güçlerini az da olsa taklit eden özel Iron Man benzeri suitler verdi.

Kapakta gözüken zırh:

Black Panther’in Iron Man zırhı gerçekten güzel gözüküyor. Tasarımı zarif, kahramanın orijinal görünümünün temel unsurlarını koruyor ve görünümü tazeleyen yeni özellikleri beraberinde getiriyor. Güçlerini kaybetmek Black Panther’i diğer bazı kahramanlarından daha az etkilemiş olabilir (örneğin Steve Rogers önceki küçük benliğine geri döndü.)

Black Panther’in Iron Man zırhını diğer Iron Avengers arkadaşlarıyla birlikte savaşırken görmek isteyenler için Avengers: Tech-On’un dördüncü sayısı 3 Kasım 2021’de yurtdışı kaynaklı çizgi roman mağazalarında olacak. Ülkemizde ise biraz daha geç çıkması bekleniyor.