Marvel Sinematik Evrenindeki 22. bölüm, efsanevi süper kahraman ekibinin geri kalan üyeleriyle beraber Thanos’un evrenin yarısını yok eden yıkıcı vuruşunu tersine çevirme umuduyla bir araya geldiği destansı Infinity Saga’nın doruk noktası oldu. Ekip yok edilen Sonsuzluk Taşlarını geri almak ve herkesi tekrar hayata döndürmek umuduyla zamanda yolculuk yapmak zorunda kaldı.

Alternative Cuts adında bir youtube kanalı, tuhaf bir Avengers: Endgame crossover videosunu geçtiğimiz günlerde yayınladı. Videoda Breaking Bad’den Tuco Salamanca, Sonsuzluk Taşlarını ezip tıpkı bir kokain gibi burnundan çekerken Thanos’la karşı karşıya geliyor ve ardından Mad Titan’ı devirmek için Thor’un Mjolnir’ini kullanıyor. Oldukça garip ve komik duran videoyu izlemek isterseniz:

Breaking Bad 1. sezonda tanıtılan Raymond Cruz’un Tuco Salamanca’sı, AMC’nin suç drama dizisinde hayranların en sevdiği karakterlerden biri oldu. Tuco, Walt ve Jesse’nin New Mexico uyuşturucu kartelleri dünyasına girişi olarak rolüne hizmet etti. Giderek artan paranoyak davranışları ve yine sık uyuşturucu kullanımı dizide bir süre sonra onun sonunu getirdi. Tuco daha sonra Better Call Saul’da Bob Odenkirk’in itibari avukatının bir sigorta dolandırıcılığı sırasında ortaya çıkacaktı.

Bu tuhaf Avengers karşılaşma videosu sahnenin gerçek versiyonuyla aynı duygusal etkiyi taşımasa da, hem Breaking Bad hem de MCU hayranlarına iyi bir kahkaha sağlayacağı kesin. İzleyiciler Disney+’ta yayınlanan Avengers: Endgame ile orijinal anı tekrar ziyaret edebilirken, Tuco’nun hem Breaking Bad hem de Better Call Saul’daki rolünü Netflix’ten izleyebilirler.

Videonun altyazılı halini izlemek isterseniz İnstagram adresimize göz atabilirsiniz. İnstagram/geekologcom