Yakın tarihli bir çevrimiçi röportaj sırasında, Carol Danvers’ın kendisi Brie Larson, The Marvels için çekimlerin başladığını büyük bir heyecanla doğruladı.

The Marvels filminin yıldızı Brie Larson, MCU’nun devam filmi için çekimlerin başladığını doğruladı. Yapımların ve çıkış tarihlerinin karıştırılmasıyla birlikte, birçok kişi The Marvels filminin arada kaynayıp kaynamayacağını merak ediyordu. Başlangıçta Captain Marvel 2 olarak anılan film, MCU’nun 4. Aşamasının bir parçası olarak 2022’de piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

Larson’ın Carol Danvers’ı ilk olarak 2018’de Avengers: Infinity War’ın bitiş jeneriği sırasında ima edildi. Daha sonra resmi olarak tanıtıldı ve 2019’un başlarında aynı adla solo bir filme sahip oldu. Avengers: EndGame filminde Thanosu alt etmek için geri döndü.

Aktris, yakın tarihli bir SiriusXM röportajı sırasında The Marvels için çekimlerin başladığını doğruladı. Herhangi bir ayrıntı vermemeye özen gösterirken, role sahip olduğu için ne kadar şanslı hissettiğine de dikkat çekti, bunların tümünü aşağıdaki röportaj dökümünden okuyabilirsiniz.

Bu filmde oynamak beklentilerimin ötesindeydi. Bilmiyorum, her gün oldukça mutlu ve heyecanlıyım. Filmlerin yapımı oldukça epik, aylar hatta yıllar sürüyor… Her gün oldukça mutlu hissediyorum. Bu işi yaptığım ve rolü oynayabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Ayrıca Brie Larson Captain Marvel 2 rolüne daha iyi hazırlanmak için evine spor salonu kurdu.

Larson’ın The Marvels çekimlerine yönelik tutumu gerçekten takdire şayan. Ayrıca, böylesine gişe rekorları kıran bir serinin yıldızı olma fırsatını asla beklemediğinden de bahsederek, kaderinde Bağımsız bir sinema oyuncusu olacağından oldukça emin olduğunu söylediği bir şaka yapıyor. Son olarak filmin yayın tarihi 11 Kasım 2022 olarak belirtilmiş durumda.