Kaptan Marvel yıldızı Brie Larson, bir hayranının MCU süper kahramanının komik bir şekilde ters giden çizimine tepki gösterdi. 32 yaşındaki aktris, Marvel Sinematik Evreni’ne katılmadan önce zaten başarılarla dolu bir kariyere sahipti. Bir genç kız olarak kariyerine başlamış olması, ona erken yaşta Oscar kazandırmıştı.

Twitter’da bulunan sanatçı Chase, Kaptan Marvel’ı yaptığı ancak tamamlanmamış bir çizimi paylaştı. Başka bir şey ile ilgilenmek için çizimi bıraktığında, küçük kuzeni çizimi tamamlamak için devreye girdi. Detaylı kostüm ve saça rağmen oldukça garip bir surat çizdi ve ardından bunu kuzenine götürdü. Brie Larson, bu paylaşıma tweet attı ve “bir süper kahraman ama aynı zamanda içe dönük halimiz” diyerek yanıt verdi.

Larson’ın 17 Şubat 2023’te vizyona girecek olan The Marvels’in devam filminde Captain Marvel’ı canlandırması planlanıyor. Bunun yanında karakterin bolca hayranlara sahip olmasının bir nedeni de Brie Larson’ın karakterle çevrimiçi ortamda samimi bir şekilde ilişki kurmaya istekli olması gibi gözüküyor. Yani oyuncu seyircisiyle nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor.