Brie Larson, takipçilerine Kaptan Marvel 2 için yaptığı fiziksel eğitimini ufakta olsa gösteriyor, video 90’ların azıcık esintisiyle ciddi bir nostalji getiriyor. Aktris, MCU’da ki ilk çıkışını Marvel’in 3. Aşama filmi Kaptan Marvel’de yaptı. Larson, kendini filmde bir patlamanın onu Tesseract’tan gelen enerjiye maruz bırakmasından sonra süper kahraman olan Hava Kuvvetleri pilotu Carol Danvers olarak gösterdi.

Brie Larson, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir SiriusXM röportajı sırasında The Marvels için çekimlerin başladığını doğruladı. Herhangi bir ayrıntı vermemeye özen gösterirken, ayrıca role sahip olduğu için ne kadar şanslı hissettiğine de dikkat çekti.

Video aşağıda, ancak izlemeden önce birkaç şey söyleyelim. Kaptan Marvel 2’nin de aksiyon dolu sekanslarla dolu olacağı kesin. Dövüş sahneleri genellikle yorucudur ve Larson’ın dublör sahnelerinin çoğunu kendi yaptığı bilinmektedir. Onun bu orijinal savaşı, yıldızın bozulmamış fiziksel durumda olması gerektiği anlamına gelir. Larson’ın Instagram’ında paylaştığı bu video, izleyicilere aktrisin yaklaşmakta olan rolü için nasıl eğitim aldığını görme fırsatı verdi. Video aynı zamanda 90’ların efektlerinide geri getiriyor.

Captain Marvel 2 şimdiden çekimlere başladı, ancak dublörlerinin yaptığı şeyleri yapmaya devam etmeyi planlıyorsa gücünü koruması gerekecek. Aktrisin Thor oyuncusu Chris Hemsworth’ün seviyesine gelmeden önce biraz daha çalışması lazım ama yinede gücü ve kasları etkileyici.

SONRAKİ:

RAY FİSHER, DC İLE HUKUKİ ANLAŞMAZLIĞININ 1. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI (ARTIK CYBORG YOK)