Bu hafta evde izleyecek bir şey arıyorsanız sizin için hoşunuza gidecek güzel bir listemiz var. Bu film özeti, iki farklı kriz anıyla ilgili belgesellerin, bir aile yolculuğunun bir gerilim filmine dönüşmesini ve animasyonda ikonik bir figürün bir kez daha beyaz perdeye geri döndüğünü bizlere gösterecek. Bu yolculukta bize katılırsanız ilgileneceğiniz bir şey bulacağınızdan oldukça eminiz.

Yolun Bittiği Yer

Yayın Tarihi: 9 Eylül Cuma – Netflix

Hikaye Brenda ve erkek kardeşi Reggie’nin iki çocuğuyla birlikte ülkeyi dolaşmak için yola çıktıklarını konu alıyor. Arabada şakalaşıyorlar ve uzun yolculukta zamanlarını geçirmeye çalışıyorlar. Ne yazık ki bir cinayete karıştıktan sonra işler planladıkları gibi gitmez ve katil gözlerini onlara çevirir. Brenda ailesini onlara zarar vermek isteyenlerden korumak zorunda olduğu için film daha sonra bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür.

Pinokyo

Yayın Tarihi: 8 Eylül Perşembe – Disney+

Bu hafta yeni bir Pinokyo filminin çıkacağını unuttuk diye bir yalan söylememize gerek yok. Bu yıl çıkacak stop-motion pinokyo filmiyle karıştırılmaması için bu film, daha sonra hikayenin canlı aksiyon bileşenlerine dokunan görsel efektler kullanacak. Filmin diğer filmlerin başarısız olduğu Disney kuyusuna geri dönmeyi başarıp başaramayacağı henüz görülmedi, ancak artık herkesin onu izleyip yorumlama şansı var.

Thor: Love and Thunder (Güncelleme)

Yayın Tarihi: 8 Eylül Perşembe – Disney+

En sonuncu Marvel filmini bir şekilde kaçırdıysanız yine izlemek için bir şansınız daha var. Filmi direkt olarak Disney+ üzerinden izlemeniz şu anlık mümkün değil, ancak sonraki günlerde anlatacağımız tekniklerle basit bir şekilde izliyor olacaksınız.

Güncelleme: Ne yazık ki artık Disney’de ülkemiz dışında bulunan içerikleri izlememize olanak tanımıyor. Bizlere tanınan birkaç yol an itibariyle devre dışı bırakılmış durumda.

Ölümcül Mektuplar: ABD’de Şarbon Tehdidi

Yayın Tarihi: 8 Eylül Perşembe – Netflix

Ölümcül Mektuplar belgeseli Oscar adayı olan Dan Krauss tarafından yönetiliyor ve 11 Eylül’den sonraki günleri anlatıyor. 18 Eylül 2001’den başlayarak, şarbon içeren mektupların (ağır bakteriyel enfeksiyon hastalığı) birkaç haber medya ofisine ve iki Demokrat Senatöre nasıl postalandığına odaklanıyor. Bu olay dikkatinizi çektiyse izlememeniz için hiçbir neden yok.