Korku tarihinin en kötü şöhretli katil bebeği, Chucky’den yeni bir klip yayınlandı. Mancini diziden önce konu hakkında filmler yaptı ve en son olarak devam filmi yapması fazla uzun sürmedi. Brad Dourif tarafından seslendirilen ikonik kötü adam Chucky’yi merkez alan yeni yapımlar üretti. Bu devam filmleri başlangıçta nispeten basitti, ancak daha sonra Chucky’nin giderek artan daha çılgın korku bükülmeleri oldukça popüler hale geldi. Bu serinin gücü tükendikten sonra konsept 2019’da Mancini olmadan daha yeni teknolojilerle beraber yeniden başlatıldı.

Şovun ana kahramanı Jake Wheeler ve Chucky arasındaki ilişki, yaklaşmakta olan şovdan yeni bir kliple daha ön plana çıkıyor. Videoya bir göz atalım:

Şovun ortaya çıkan öncülü, zorbalığa uğrayan Jake’in bir bahçe satışında atılmış Chucky’yi alması ve keşfettiğini göstermekte. Ancak onun sadece sevimli, zararsız bir oyuncak bebek olduğunu düşünüyor. Yeni yayınlanan klipte Jake, bir kurbağanın anatomisini incelemeyi içeren ders sırasında Chucky ile beraber gözüküyor. Jake doğal olarak bir kurbağayı kesmek zorunda kalma konusunda inanılmaz derecede endişelidir ama ne yazık ki öğretmeni pek anlayışlı değil. Karakterimiz bir şekilde cesaretini toplayarak nefes alan kurbağayı bir neşterle kan akıtarak kesmeyi başarır. Kanın görüntüsü Jake’i az da olsa rahatsız ediyor ve kendini toplamak için arkasını dönüyor. Klip daha sonra Chucky’nin kanlı neşter ve çaresiz kurbağaya baktığını gösteriyor ve bundan sonra ne olacağını tahmin etmek kolay. Jake arkasını döndüğünde Chucky, kurbağayı ustalıkla keserek onun için görevini tamamlamış ve parçalanmış vücudunu kalbi hala atarken orada öylece bırakmıştır. Bu sürpriz değil çünkü Chucky tam bir katil.

Klip, Child’s Play’den uyarlanan bir dizide bekleneceği üzere gerçekten ürkütücü. Ama aynı zamanda komedi payına da fazlasıyla sahip. Video genel olarak hikayenin içeriği hakkında bilgi vermiyor, ancak Chucky’nin sunduğu şeylerin güzel bir harmanlaması gibi görünüyor.