She-Hulk: Attorney at Law’ın geçen haftaki bölümünde Charlie Cox nihayet Daredevil olarak bir kez daha ekranlarımızı süsledi. Merakla beklenen bu anı anmak için hem Daredevil hem de gizli kimliği için iki karakter posteri yayınlandı.

İlk karakter posterinde Daredevil’ın yeni süper kostümüne tam vücut güzel bir bakış atıyoruz. Klasik kırmızı kostümü bir kenara bırakan karakter, böylece çizgi romandaki haline daha yakın olmuş oldu. Daredevil, sarı bir kask ve kırmızı gövdeli bir süper takım elbise içinde. Bu kostüm karakterin çizgi romanlarda giydiği ilk takım elbiseye bile benzerlik gösteriyor. Posterdeki bir diğer eğlenceli detay ise üst kısımda karakter kişiliğine göre isimlerin yazması oldu.

İkinci poster ise Cox’u bir takım elbise giymiş ve bastonunu tutan Matt Murdock olarak gösteriyor. Bu poster, Matt Murdock’un mahkeme salonunda Jennifer Walter/She-Hulk ile baş başa gittiği bölümdeki sahneyi anlatan “sohbete başka bir Avukat girdi” başlığıyla resmi hesaplardan tweetlendi.

She-Hulk: Attorney at Law’ın sezon finali 13 Ekim’de yalnızca Disney+’ta yayınlanmaya başlayacak. Son bölümü görmeden önce posterleri görmek isterseniz: