Deadpool 3 için gelişirilen bir hayran posteri, Wade Wilson’ın her kurucu Avenger’ı taklit ettiği ufakta olsa komik ve garip görselleri bir araya getiriyor. İlk Deadpool 2016’da çıkışını yaptı ve başarısı Deadpool 2’ye (2018) yol açtı. Serideki her iki film tüm zamanların en yüksek hasılat yapan R dereceli filmlerinden bazılarıdır ve insanların çizgi roman filmlerine bakış açısını önemli ölçüde değiştirir.

Deadpool 3’ün kaderi, Reynolds kısa süre önce Free Guy için bir tanıtım videosunda Korg ile birlikte MCU’daki ilk çıkışını yapana kadar belirsizdi. Şimdi filmin Marvel Studios’ta Bob’s Burgers yazarları Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Logelin ile senaryoyu yazmak üzere geliştirilmekte olduğu netleşti. Film hakkında çok az şey biliniyor olsa da, Reynolds’ın %80 ihtimalle önümüzdeki yıl çekimlere başlayacağı düşünülüyor.

Deadpool 3 beklentisiyle, Instagram’daki sanatçı Erathrim geçtiğimiz günlerde Deadpool’u Avengers’ın her kurucu üyesi olarak gördüğümüz bazı eserlerini paylaştı. Görüntüler, Deadpool’u Demir Adam, Hulk, Thor, Black Widow, Kaptan Amerika ve ok yerine Wolverine’in kopmuş elini geri çeken Hawkeye olarak tasarlanmış. Ayrıca Nick Fury’nin özlü sözünüde açıklama kısmına eklemeyi unutulmamış.

Deadpool’un meta doğası bu iki evren geçişini kolaylaştırabilir veya en azından Marvel markasının içinde bir yerde sağlam bir şekilde durabilir. Kevin Feige daha önce Deadpool 3’ün Marvel serüveninde bir yeri olduğunu doğrulamıştı. Stüdyonun önümüzdeki aylarda filmle ilgili yeni güncellemeleri paylaşacağını ve belki de yukarıdaki kadar olmasa da yeni görseller paylaşacağını umuyoruz.