Deadpool filmleri, ciddi boyutlarda yanıklardan sonra vücudunu yenilemek için mutant yeteneği kazanan paralı asker Wade Wilson’ın hikayelerini konu alan 20th Century Fox’un yarattığı X-Men serisinin bir dalıydı.

Deadpool 3’ün resmi olarak yapılmaya başladığının açıklanmasıyla birlikte filmin oyuncu kadrosu son zamanlarda pek çok sohbetin konusu oldu. Deadpool 2 önemli bir gişe başarısı olmasına rağmen, devam filmi 20th Century Fox’un Disney tarafından satın alınmasından sonra bir süre askıda kaldı ve MCU’nun iyi şöhretli bir kahramanı en iyi şekilde nasıl kullanacağını bilmesi gerekiyordu. Artık Deadpool 3’ün MCU’nun ilk R dereceli filmi olduğu ve şu anda 6. Aşama’daki ilk film olarak 6 Eylül 2024’te resmi olarak çıkacağı biliniyor.

Deadpool filminde oynayan Miller bu hafta yeni bir programda röportaj için sahneye çıktı. Bir noktada konu, Deadpool’daki görünüşüne döndü ve burada aktör, Reynolds’ın ondan nefret ettiğini düşünmesinin nedenlerinden biri olarak Deadpool 3’te görünmeyeceğini açıkladı. Ardından birlikte çektikleri bir sahneyi anlatmaya devam etti, yıldızın Wade Wilson tarzında şarkı söylediğini, ancak burada kendine kişisel olarak hakaret ediyor gibi olduğunu söyledi.

Miller, iddia edilen olayı “benim için harika bir deneyim değil” diye nitelendirdi. Reynolds’a o an hakkında hiçbir şey sormadığını söyleyen Miller, serinin kötü niyetini istemediğini, ancak filme geri dönmesinin bir şekilde istenmediğini ve bunun ima edildiğini söyledi.

Ardından “Bence bir Deadpool 3 olmalı ve o filmi yapmaya devam etmeli. Benden hoşlanmadığını düşünüyorum ve bunu yüzüme karşı ifade etmesinin tuhaf olduğunu düşündüm. Hayatımda Deadpool 3’te oynamama gerek olmayan bir yerdeyim. ” diye ekledi.

Reynolds veya temsilcileri yorum talebine henüz yanıt vermedi.