Doctor Strange in the Multiverse of Madness fragmanı geçtiğimiz günlerde IMAX-4K kalitesinde piyasaya sürüldü ve filmin çok yönlü varyantlarına daha iyi bir bakış sağlandı. Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşaması, 2021’de Black Widow ile başladığından bu yana çok yol kat etti ve bu yıl Marvel’in çoklu evreni sayesinde daha fazlasını almak üzere. Loki 1. sezon ve Spider-Man: No Way Home’un hemen ardından Doctor Strange şimdi kendi çok yönlü hikayesiyle görevlendirilecek.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın fragmanı, aynı şekilde herhangi bir bozulma olmadan IMAX 4K kalitesinde yayınlandı. Fragman herhangi bir yeni görüntü içermese de filmin bazı gizemli parlayan figürleri gibi çok yönlü varyantlarına daha iyi bir bakış sağlıyor. Fragmana göz atmak isterseniz:

Kimliği belirsiz olduğundan Wanda’nın savaştığı parlayan insan figürü, fragmanın en büyük odak noktası oldu. İlk spekülasyonlar bunun Fantastik Dörtlü’nün İnsan Meşalesi karakteri olduğuna işaret ederken, bazı hayran teorileri MCU’ya katıldığı söylenen Tom Cruise tarafından oynanan bir Iron Man varyantı olduğunu iddia etti. Büyüyen fikir birliği ise şimdi bunun bir Captain Marvel varyantı olarak Monica Rambeau olduğu yönünde. Bu fragman tarafından sağlanan gelişmiş görüntü kalitesine bakılırsa en olası olasılık gibi görünüyor.

Şimdilik hayranlar Doctor Strange 2’nin çoklu evren çeşitleriyle ilgili ipuçları için bu yeni 4k fragmanı izlemenin keyfini çıkarabilirler.