Doctor Strange the Multiverse of Madness, filmin yazarına göre Benedict Cumberbatch’ın (Doctor Strange) büyücüsünü güçlerinin zirvesinde görecek.

Benedict Cumberbatch, 2016’da Marvel Sinematik Evreninde geleceğin Yüce Büyücüsü olarak ilk kez sahneye çıktı. Yenilmezler’in başarılı olduğu Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nda geleceği öngören Strange olduğu için, diğer filmlerde hızla önemli birer rol buldu. Thanos’u yendi, Yine de ana planı Avengers: Endgame’e kadar tam olarak gerçekleşmedi.

Zaman Taşı’nı kaybetmesine rağmen, sihirli güçleri zirvelere yükselirken, MCU’nun genel hikayesi için önemi açıkça ortaya çıktı. Loki’nin finali ile çoklu evreni tamamen açtıktan sonra Doctor Strange’in The Multiverse of Madness filmi için beklentiler giderek artıyor. Geek Vibes Podcast ( Comicbook aracılığıyla ) ile yaptığı röportajda Waldron, Strange’in devam filminde büyülü güçlerinin zirvesinde olduğundan bahsetti.

Doctor Strange 2’nin konusu hala gizlilik içinde sıkı bir şekilde korunuyor olsa da, Marvel’in devam filminde Strange’in güçlerini artırması sürpriz olmamalı. Filmin bir noktasında Scarlet Witch veya kendisinin kötü bir versiyonuyla savaşması gerekebilir . Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta Doctor Strange ne kadar güçlü olursa olsun, bu yüksekliklere nasıl ulaştığını ve film bittiğinde Marvel’ın onu bu inanılmaz güçlü durumda bırakıp bırakmayacağını görmek büyüleyici olacak gibi gözüküyor.

Son olarak film herhangi bir aksilik yaşanmadıkça 25 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek. Filmin Black Widow gibi çoklu yayın stratejisinde kullanıp kullanılmayacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak : https://screenrant.com/