Benedict Cumberbatch, gelecek yıl çıkacak Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın yaklaşmakta olan Spider-Man: No Way Home’dan daha iddialı olduğunu söyleyerek “en iddialı süper kahraman filmi” söylemine kesinlik katıyor. Her ikisi de Marvel Studios’un bitmek bilmeyen projeleri arasında en çok beklenen filmler olarak yer alıyor.

Avengers: Infinity War’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, süper kahraman film hayranları hangi filmin en iddialı olduğu konusunda tartışıyorlar. Avengers: Endgame, on yıldır devam eden hikayeyi bitirdikten sonra muhtemelen bu unvanı alan filmlerden biri oldu. Bu söylem, bir sonraki her süper kahraman filmi çıkışında aralıklı olarak ortaya çıksa da, Multiverse of Madness ve No Way Home, Alfred Molina’nın Doctor Octopus’u gibi MCU öncesi Marvel filmlerinden eski karakterlerin geri dönüşünü göstermesi nedeniyle tartışmayı yeniden alevlendirdi. Eski Spider-Man karakterlerinin gözükeceği iddiaları ise alevleri daha da körükledi.

Variety ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Tom Holland’ın No Way Home filminin “şimdiye kadar yapılmış en iddialı bağımsız süper kahraman filmi” olduğu yönündeki yorumlara yanıt verdi. Cumberbatch, ‘Doctor Strange 2’ çıkana kadar” diye noktaladı.

Hangi film “en iddialı” unvanını talep ederse etsin, hayranların her ikisiyle de bir patlama yaşamaları neredeyse garanti. Spider-Man hayranları , No Way Home fragmanında Doc Ock ve Green Goblin’in dönüşüne sevindi; Cumberbatch’in yorumlarına bakılırsa, Multiverse of Madness’ın daha da akıllara durgunluk veren sürprizleri olabilir.

SONRAKİ:

MARVEL, SCARLET WİTCH’İN NE KADAR TEHLİKELİ OLDUĞUNU DOĞRULADI