MCU’nun 28. filmi olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Spider-Man: No Way Home’daki olayların ardından Doctor Strange’i merkezine alıyor. Film, eski Yüce Büyücü ve ekibinin, yeni bir tehdidin alternatif gerçeklikler arasındaki ayrımı bozmasını önlemeye çalışırken mistik çoklu evrene girişini konu alıyor. Cumberbatch ve Olsen’in Wanda Maximoff/Scarlet Witch’ine Wong rolüyle Benedict Wong, Karl Mordo rolüyle Chiwetel Ejiofor, America Chavez rolüyle Xochitl Gomez, ve Christine Palmer rolüyle Rachel McAdams katılıyor.

LADbible TV ile yapılan bir röportajda Cumberbatch ve Olsen, “Katılıyorum” oyununu oynadılar ve burada sorulan sorulara “kesinlikle katılmıyorum” ile “kesinlikle katılıyorum” arasında değişen yanıtlar kullanarak içeriği sundular. Thor’u oynayan Chris Hemsworth’un MCU’daki en yakışıklı süper kahraman olduğu söylendiğinde, Marvel yıldızlarının ikisi de bu duyguya şiddetle katıldıklarını ve cevap vermek için hiç vakit beklemelerine gerek olmadığını söylediler.

Olsen, “Hemsworth tanrısaldır,” dedi. “Kolunu gerçek hayatta görmek biraz çılgınca. Kafamdan çok daha büyük. Benim küçük bir kafam var, ama yine de kafamdan çok daha büyük.” Ancak Olsen, Hemsworth’u çekici yapan tek özelliğin fiziksel görünümünün olmadığını hemen açıkladı. “Ayrıca çekici, eğlenceli, kibar ve iyi bir oyuncu” dedi.

Çift, MCU’nun birçok çekici kötü adamı da tasvir ettiğini söylemeye devam etti. “Josh Brolin’in iyi bir şarap gibi olduğunu düşünmüyor musun?” Cumberbatch, Thanos’u oynayan 54 yaşındaki efsanevi aktöre atıfta bulunarak bunları söyledi. “Yaşlandıkça daha iyi olmaya devam ediyor…”