Disney / Pixar’ın Kısa Animasyon dizisi Dog Days için yeni bir fragman geldi. Yayınlanan video yukarı Bak’ın Carl ve Russell’ının dönüşünü gösteriyor. Yukarı Bak, Disney ve Pixar’ın 2009 yapımı Carl Fredricksen adında, Cennet Şelaleleri’nde yüzmek, ömür boyu sürecek bu hayali gerçekleştirmek için binlerce balonu evine bağlayan yaşlı bir adam hakkındaki şeyleri anlatan bir animasyon filmi. Ardından filme Russell adında genç bir çocuk katılır, canlı yaban hayatı ile eski bir kaşif, Kevin adlı uçamayan bir kuş ve tasması sayesinde konuşabilen Dug adlı sevimli bir köpek de dahil olmak üzere Güney Amerika’da karşılaştıkları maceraları anlatan renkli bir film.

Dug hızla hayranların favorisi oldu ve Disney, Disney + için özel olarak sevilen Pooch karakerini içeren zorlu bir dizi yapacaklarını belirtti. Yukarı Bak ortak yazarı / ortak yönetmeni Bob Peterson tarafından seslendirilen Dug, özellikle potansiyel olarak güçlü bir karakter.

Dug Days için yeni bir fragman şimdi Disney tarafından yayınlandı, bu da sadece Dug’ın geri dönüşünü değil, aynı zamanda insan arkadaşları Carl ve Russell’ı da ortaya çıkardı. Fragman Pixar’ın Yukarı Bak için imza animasyon stili, sevimli köpeğin her zamanki eğlenceli şakalarının bulunduğu görüntüleri ortaya koydu. Peterson, Dug’ın eylemlerini köpek sahibi izleyicilerle ilişkilendirilebilir hale getirmek için çok çaba sarf ettiklerini söylüyor:

“Dug saf kalpi ve iyi ruhlu bir karakterdir. Bence insanlar Dug’un bu kısmından hoşlanıyor. Ayrıca insanlar köpeklerini sever. Köpek davranışlarına gerçeği dahil etmek için çok çaba harcadık, bu yüzden kendi köpeklerini dizide görebilirler.”

Türkçe Altyazılı Fragman:

Bu, Disney+’da piyasaya sürülen ilk Pixar projesi değil, sonuncusu da olmayacak. Platformda şimdiye kadar birden fazla Pixar programı yayınladı. Son olarak mini dizi 1 Eylül’de yayınlanmaya başlayacak.

SONRAKİ:

DOCTOR STRANGE SPİDER-MAN: NO WAY HOME FİLMİNDE NEDEN BU KADAR DİKKATSİZ DAVRANDI ?