Dwayne Johnson, Microsoft ve Xbox oyun konsollarıyla potansiyel bağları olan gizli bir video oyunu filmi projesi üzerinde çalıştığını açıkladı. Johnson, Hızlı ve Öfkeli serisinde Luke Hobbs olarak 2011’in Hızlı Beş’inde kendisini ve seriyi yenilenen başarıya fırlatan bir rol ile anılarak, geçtiğimiz on yılda çok sayıda gişe rekorları kıran filmlerde oyunculuğunu devam ettirdi.

Johnson, uzun zamandır beklenen DC süper kahraman film projesi Black Adam için Men’s Journal ile sohbet ederken gizli bir video oyunu film projesi üzerinde çalıştığını açıkladı. Oyuncu, sinema için hangi yapımın geliştirilmesine yardımcı olduğu konusunda ayrıntılı bilgi veremese de, ” en büyük, en iyi oyunlardan biri” olduğunu söyledi.

Dwayne Johnson’ın gizli video oyunu film projesine ilişkin açıklaması, izleyicilerin sırada hangi filmlerin var olduğunu anlamak ve tahminde bulunmalarını sağlamak için belirsizdir. Projenin Microsoft veya Xbox’a bağlı olduğunu tam olarak onaylamasa da video oyun stüdyosu ile devam eden çalışmaları yüzünden tahmin edilebilir bir şey. Hatta büyük olasılıkla bir film uyarlaması verilen oyunun Gears of War olduğu tahmin ediliyor. Johnson duyurunun resmi olarak bu yıl içinde geleceğini onayladı, ancak yine de hayranların kesin sonuçlar alması için beklemekten başka çareleri yok.