Mark Millar’ın çizgi romanına dayanan Kingsman film serisi, 2015 yılında Kingsman: The Secret Service ile başladı ve ardından seriyi 2017’de Kingsman: The Golden Circle izledi, filmlerin ikisi de gişe rekorları kırdı. En son film iki yıl ertelendikten sonra nihayet artık kesin kararlar üzerine oturmaya başladı.

Kingsman filmlerinin tamamını yöneten Matthew Vaughn, Comicbook.com ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Kingsman 3’ün prodüksiyonunun Eylül 2022’de başlayacağını söyledi. Vaughn ayrıca filmin Eggsy’nin hikayesini tamamlayacağını ve onu bir üçlemenin son parçası haline getireceğini doğruladı. Kingsman 3 için herhangi bir çıkış tarihi veya diğer oyuncuların geri döneceğine dair herhangi bir kelime belirtmedi.

Yayın tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmemekle birlikte, 20th Century Pictures’ın 15 Eylül 2023’te vizyona girecek isimsiz bir filmi var. Kingsman: The Golden Circle, 2017’de Eylül ayının aynı hafta sonu yayınlandı, bu nedenle stüdyo muhtemelen üçüncü filmde bu çıkış tarihini hedefliyor olabilir. Bu yayın tarihi filmin post-prodüksiyondan çıkıp kurguya hazırlanması için neredeyse 1 yıl süre tanıyor ve oldukça mantıklı bir hamle.