Eminem, süper kahraman devam filminin yayınlanmasından önce Venom: Let There Be Carnage için “Last One Standing” başlıklı yeni şarkısını duyurdu.

Geçen yılın başlarında çekimler tamamlanmıştı ve ilk planlanan çıkış tarihi Ekim 2020’idi, ancak Let There Be Carnage, devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle bir dizi yayın gecikmesi gördü. Film Eylül 2021’den aynı yılın Ekim ayına ertelendi. Ve şimdi çok yakın bir tarihte sinemalarda yayına girecek.

Filmin yurtdışında çıkışına sadece bir gün kala Eminem’in resmi YouTube kanalı, Venom: Let There Be Carnage için yeni şarkısını paylaştı. “Last One Standing” adlı parça, Eminem’i sık sık birlikte çalıştığı Skylar Gray ile yeniden bir araya getiriyor ve Polo G, Mozzy ile ilk eşleşmesini gerçekleştiriyor. Yeni şarkıya aşağıdan dinleyebilirsiniz:

Film için henüz tüm incelemeler düşmemiş olsa da, Venom: Let There Be Carnage’a verilen erken tepkiler, oldukça eğlenceli yolculuğa işaret ediyor. Eddie ve Venom arasında daha garip bir kimya ve Harrelson’dan şeytani bir performans vaat ediyor. Son olarak Müzik yüksek ihtimalle jenerik sahnesinde kendine yer bulacak. Siz müziği nasıl buldunuz?