Eternals, Dünya’da yaşayan ölümsüz varlıklar ekibinin, Thanos’a karşı mücadelelerinde Avengers’a neden yardım etmediğini tam olarak açıklayacak. Eternals MCU’ya yepyeni bir karakter kadrosu tanıtacak. Film, Deviants olarak bilinen kötü bir ırkın yükselişiyle eş zamanlı olarak, binlerce yıldır Dünya’da yaşayan ve şimdiye kadar hiç müdahale etmeyen ölümsüz varlıklardan oluşan ünvanlı ekibi takip ediyor. Filmde Angelina Jolie ve Salma Hayek gibi tanınmış Hollywood yıldızları, Game of Thrones mezunu Kit Harrington ve Richard Madden ile birlikte Barry Keoghan ve Lia McHugh gibi geleceğin yıldızlarından oluşan karışık bir liste yer alıyor.

Şimdi en merak edilen soru ölümsüzler, savaş sırasında Avengers’a neden yardım etmedi. Yaklaşan film bu konu hakkında en uzun soluklu sorulardan birini yanıtlıyor. Film bu soruyu tam olarak cevaplayacak olsa da, ufak bir parça kısaltılmış açıklama sundu: Tek amaçları Deviant’lara odaklanmak ve İntikamcılara biraz yardım etmiş olsalar bile insan ilişkilerine asla müdahale etmemek.

Yapımcı Nate Moore’a göre Eternals bağımsız bir film olacak olsa da, hala “MCU dokusunun bir parçası” diyerek onu Guardians of the Galaxy ile karşılaştırdı. Peter Quill ve ekibinin Güç Taşı’nı koruma görevi büyük ölçüde bağımsız bir hikayeydi, ancak orada tanıtılan karakterler ve hikayeler, diğer filmlerde büyük sonuçlar doğurdu. Eternals filminin muhtemelen MCU’nun geleceği üzerinde benzer dalgalanma etkileri olacaktır.

Eternals, tüm evren yıkımın eşiğindeyken Thanos’a karşı savaşlarında Avengers’a neden yardım etmediklerine dair mevcut her soruyu umarız cevaplayacaktır. Çizgi romanlarda, Eternals’ın yaratıcıları tarafından insan ilişkilerine müdahale etmeleri kesinlikle yasaktır ve aynı şey MCU için de geçerli olabilir. Bazı sorular hala devam etse de, bu açıklama son kez hayranları Kasım ayına kadar bekletebilir.

SONRAKİ:

2021’İN EN ÇOK KAZANAN FİLM YILDIZLARI AÇIKLANDI