Eski Game of Thrones oyuncusu Richard Madden, Marvel’ın yaklaşan Eternals’ını çekmenin kendisi için fiziksel olarak yorucu bir deneyim olduğunu söyledi. Madden, Eternals’ın liderlerinden biri olan Ikaris’i canlandıracak.

Eternals, Avengers: Endgame olaylarından sonra ortaya çıkacak. Grubun her ne ise onu durdurmak için yedi günü olacak ve görünüşe göre kötü Deviant’ları içerecek. Eternals, Nomadland için En İyi Yönetmen Oscar’ını kazanan Akademi Ödüllü yönetmen Chloé Zhao tarafından yönetiliyor. Black Widow ve Shang-Chi’den sonra bu yıl vizyona giren üçüncü MCU filmi olacak.

Wonderland Magazine konuşan Madden, Eternals’ın çekimlerinin ne kadar yoğun olduğunu anlattı. Oyuncu, filmde karakteri çok fazla uçtuğu için kablolara bağlı olarak çok zaman geçirdiğini söyledi. Bunu özellikle filmin fiziksel olarak tüketen yönlerinden biri olarak gösterdi.

Kablolar üzerinde çok fazla zaman geçiriyorum çünkü karakterim uçuyor, bu da fiziksel olarak beni çok yoruyor.

Bir süper kahraman filmi yapmak küçük bir başarı değil, dahil olan tüm aksiyonla birlikte, aktörlerin çoğu dövüldü ve yaralandı. Neyse ki, Madden buna biraz alışmış olabilir.

Oyuncu, fiziksel dövüşlerden silahlı dövüşlere kadar her şeye katılmasını gerektiren yukarıda bahsedilen Game of Thrones ve İngiltere dizisi Bodyguard da dahil olmak üzere aksiyon ağırlıklı yapımlarda zaten rol aldı. Yine de yaklaşmakta olan Marvel filmi, Madden’in daha önce yaptığı hiçbir şeye benzemeyecek. Aktör, gözlerinden ateşlenen lazerlerden Ikaris’in Eternals’ın fragmanında yaptığı yüksekten uçan Deviants ile dövüşe kadar her şeyle Superman’e benzer bir kahramanı oynuyor gibi görünüyor.

Kaynak: Wonderland Magazine

SONRAKİ:

EN GÜÇLÜ ETERNALS KİMDİR (NE KADAR GÜÇLÜLER?)