UYARI: Bu yazı Eternals hakkında spoiler içerir.

Eternals’ın dünya prömiyerinden sadece birkaç saat sonra, After Credit sahnesindeki oyuncu seçimi internete sızdırıldı. İki haftadan biraz uzun bir süre içinde sinemalarda gösterime girecek olan Eternals, MCU’nun 4. aşamasının en yeni üyelerinden birisi. Yakın zamanda Oscar ödülü kazandıran Chloé Zhao tarafından yönetiliyor ve Gemma Chan, Richard Madden, Angelina Jolie, Salma Hayek’ten oluşan yıldızlarla dolu bir kadroya sahip.

Eternals, dünya prömiyerini Pazartesi gecesi Los Angeles’ta gerçekleştirdi. İncelemeler hala gizlilik altında olsa da, Eternals için erken tepkiler çevrimiçi olarak yerini aldı ve şu ana kadar büyük ölçüde övgüye değer. Birçok kişi filmin destansı kapsamını takdir etti ve daha önce yapılmış herhangi bir Marvel projesine benzemediği konusunda ısrar etti. Ayrıca Eternals’ın jenerik sonrası sahnelerinin kaçırılmaması gerektiği söyleniyor, ancak şimdiden büyük bir sürpriz ortaya çıktı.

Variety yazarı Matt Donnelly, Eternals galasının ardından sosyal medyaya yöneldi ve Harry Styles’ın MCU’da Thanos’un kardeşi Eros olarak rol aldığını açıkladı. Rolü veya Credit sahnesinin ne içerdiği hakkında çok az şey ortaya çıktı. Bu sahne Styles’ın ileriye dönük olarak MCU’da çok önemli bir rol oynayacağı anlamına geldiği varsayılabilir.

Zaten bir süredir Eros rolü için söylentiler ortalıkta dolaşıyordu, ancak Marvel bu olasılık hakkında sessiz kaldı. Çizgi romanlarda Starfox olarak da bilinen Eros, genellikle güce aç kardeşi Thanos’un tam tersi olarak görülür. Eternals’a benzer yeteneklere sahiptir ve hem o takımın hem de Avengers’ın bir parçası olmuştur. MCU’nun Eros’u gelecekteki filmlere nasıl dahil ettiğini görmek oldukça ilginç olacak, özellikle de Thanos’un yok oluşundan sonra. Her zaman olduğu gibi Marvel filmlerinin Credit sahneleri ileride neler olacağına dair sadece ufak ipuçları verir, bu yüzden Eternals’ı izleyecek olanlar Styles’ın Starfox’unu pek görmeyi beklememeli. Ancak ileride bizleri çok daha güzel şeylerin beklediğini söylemekte fayda var.