Eternals’tan gelen yepyeni bir klip binlerce yıl önce Deviant’larla savaşan ekibi gösteren bir aksiyon şöleni sunuyor. Eternals, Oscar ödüllü Chloé Zhao’nun yönettiği Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşamasındaki üçüncü film. Yapım, Marvel hayranlarını son 7.000 yıldır insanlığa rehberlik eden ölümsüz varlıklar olan yeni bir süper kahraman ekibiyle tanıştıracak. Filmde Gemma Chan, Richard Madden, Kit Harington, Salma Hayek, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry, Dong-seok Ma, Lia McHugh ve Lauren Ridloff rol alıyor.

Jimmy Kimmel Live programı Salma Hayek ve Kumail Nanjiani ile yaptıkları bir röportajda filmden yepyeni klipler paylaştı. Klip yaklaşık bir dakika uzunluğunda ve Eternals fragmanında görülen belirli çekimleri, yani okyanustan çıkan ejderha Deviant’ın bulunduğu sahnelerin genişletilmiş hali. Klibe göz atalım:

Bu klip, Eternals’ın ilk olarak Dünya’da faaliyet gösterdikleri zaman bir birim olarak ne kadar iyi çalıştığını gösteriyor. Hayranlar ilk kez güçlerinin soyuttan ziyade bir işleve hizmet ettiğini görebilirler. Eternals’da savaşan kahramanların bireysel güçlerinin nasıl birbirine uyduğunu (ya da uyuşmadığını) görmek hayranlar için kesinlikle heyecan verici olacak ve bu klip ufakta olsa bir görüş sunmakta yeterli. Son olarak film 5 Kasım 2021’de eşzamanlı olarak vizyona girecek.