Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşamasının ikinci filmi olarak duyurulan Chloé Zhao’nun filminin ilk olarak Kasım 2020’de vizyona girmesi planlanıyordu. COVID-19 salgını Marvel’i bu planlarını değiştirmeye zorladı ve Eternals’ın Kasım 2021’de yalnızca sinemalarda gösterime girmesine kadar birçok kez ertelenmesine neden oldu. Film On Ebedi’den oluşan bir grubun Dünya’da 7.000 yıl boyunca insanları izleyerek geçirdikleri hikâyeyi anlatıyordu.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar çoğunlukla Eternals’ı izleme şansına sahip olsa da, birçoğu Disney+’ta ne zaman izlenebileceğini öğrenmek için bekliyordu. Streaming Guider’ın bir raporuna göre, Eternals, 12 Ocak 2022’de Disney+’ta yayınlanacak. Site, Disney’in kendilerine bu çıkış tarihini doğruladığını ancak ne Disney ne de Marvel Studios’un bu tarihi şu ana kadar resmi olarak açıklamadığını söylüyor. Eğer tarih doğruysa Eternals, sinemalarda gösterime girdikten yaklaşık 70 gün sonra Disney+’ta yayınlanacak.

2022’nin başlarında daha fazla insan Eternals’ı izleme veya yeniden izleme şansı elde ettikçe , filmin Disney+’ taki performansının, devam filminin çekilip çekilmeyeceğine karar vermede herhangi bir rol oynayıp oynamayacağını görmek ilginç olacak.

Marvel Studios henüz Eternals 2’yi veya herhangi bir Disney+ şovunu açıklamadı. Bazıları, Eternals’ın sarsıcı sonunu neden olarak gösterse de, bir devam filminin gerekli olmadığını öne sürdü. Chloé Zhao da şu anda başka bir filmi yönetmekle ilgileniyor, uğraştığı yapımların arasında Eternals filminin bir parçası olacağı ihtimali şimdilik belli olmasada ileride daha da netleşeceği kesin.