Disney+ platformunda yayınlanacak Evde Tek Başına’nın yeniden uyarlama ile ekranlara geri döndüğü, Archie Yates, Ellie Kemper, Rob Delaney ve daha fazlasının başrolde olduğu film için bir çıkış tarihi belirlendi.

Disney+’ın Evde Tek Başına filminin yeniden çekilmesi, pandemi ile ilgili gecikmelerin sebebiyle durdurulmuştu. Daha sonradan çekimlerin tamamlandığını duyuran Disney filme bir çıkış tarihide belirlemiş durumda. Evde Tek Başına filmi ilk olarak 1990 yılında yayınlanan klasik bir tatil hikayesiydi. Kevin McCallister’ın (Başrol) bazı çılgın hırsızları durdurmak için solo maskaralıkları ve dahice taktikleri, 30 yıl sonra hala referans alınan ve hatırlanan bazı unutulmaz sahnelerin yeniden çekilmesini sağladı.

Disney daha önce Evde Tek Başına adlı bir yeniden başlatmanın 2019’da geleceğini açıklamıştı. Ancak 2020’de çekilmesi planlanan film birçok yapım gibi, COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Akış devi, macera komedi filminin nihayet çıkış tarihin açıklamış durumda, film 12 Kasım’da yalnızca Disney+’da yayınlanacak.

Mazer, Chris Columbus klasiğinin yeniden tasarlanmış versiyonunu hem orijinaline sadık hem de kendi başına ayakta tutabilecek bir şey yapmak için çok fazla baskıya ve isteğe sahip. Eski filmlerin yönetmeni Columbus, klasiğinin Disney’li versiyonundan tam olarak memnun değil, yani Evde Tek Başına filminin yeniden başlatılmasının başarılı olacağını düşünmüyor bu da filmin başarılı olması için gerçekten sağlam bir yapıda olması gerektiği anlamına geliyor. Film herhangi bir ertelenme olmazsa 12 Kasım 2021’de Disney+ platformunda yayınlanacak.