Uzun zamandır Thanos’un Sonsuzluk Taşları arayışının sonucunu görmeyi ve evren ölçeğinde hakimiyet planını bekliyorduk. Avengers’ın iki filmi, Infinity War ve Endgame sonunda bizi bu meraktan kurtardı. Şaşırtıcı olmayacak bir şekilde Thanos’un Dünya’ya gelişi yıkıcıydı, sonsuzluk Taşlarını ararken galakside pek çok kişi öldü veya yaralandı, taşların altısını da toplayıp o yıkıcı parmak şıklatmasını yaptığında ise işler oldukça kötüleşti. Evrenin nüfusunun yarısı, Avengers’ın büyük bir kısmı da dahil olmak üzere bir anda yok edildi.

O zamanlar bu olay çok yıkıcı bir darbe oldu ama şimdi oturup kaybettiğimiz o kahramanların acısına odaklanmayalım. Bunun yerine Thanos’un parmak şıklatmasını biraz daha kişisel hale getirelim. Eğer siz MCU’da yaşasaydınız tam olarak ne olurdu? Thanos’un kurbanlarından biri olacağını mı düşünüyorsun yoksa hayatta kalan şanslılardan biri mi ?

Neyse ki artık Thanos’un bizi evrenin iyiliği için yok edeceğini veya bizi bağışlayacağını merak etmemize gerek yok çünkü bu sorunun cevabını internetten bulabiliriz. DidThanosKill.Me , adlı web sitesinde Thanos’un nüfusun yarısını yok etmek için parmaklarını şıklattığı anda size ne olduğunu gösteriyor. Sitede bildiğiniz üzere iki seçenek var; birincisi ki yaşamaya hala devam edecek olduğunuz kısım “Thanos seni bağışladı.” İkincisi ise pekte istemediğimiz kısım yani “Evrenin iyiliği için Thanos tarafından katledildin.”

Sizlerde sonuca bakıp, evrenin geri kalanında yaşayıp yaşayamayacağınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Site: DidThanosKill.Me