Yelena Belova’nın Black Widow’daki ilk çıkışı, Scarlett Johansson’ın öz hikayesinin devamı yerine Yelena’yı seçti ve geri dönüşünü Hawkeye’da bizlere gösterdi. Bu iki projelik doz Florence Pugh’un ileriye dönük MCU’nun büyük bir parçası olacağını açıkça ortaya koydu ve sonuç Yelena Belova’nın evrendeki geleceği hakkında pek şaşırtıcı olmadı.

Marvel Studios Thunderbolts filminin resmi olarak duyurulduğu bu yılın başlarında Yelena Belova’nın MCU geleceğinin bir kısmını doğruladı. İlk Thunderbolts konsept görselleri Yelena’yı MCU’nun tamamlanmamış Thunderbolts ekibinin ön saflarına yerleştirdi ve filmin ana karakteri olarak konumlandırdı.

Şimdi ise Thunderbolts’un Marvel’ın Yelena Belova planlarının sadece bir parçası olduğu görülüyor. THR’den süper kahraman film aktörlerinin maaşları hakkında açıklanan yeni bir raporda Pugh’un sonraki iki Marvel filmi için sekiz rakamlık bir tutarda anlaşma yaptığı açıklandı. Bu tutar zaten Florence Pugh’un yaklaşmakta olan iki MCU filminde görünmesi için sözleşmeli olduğunu ortaya koyuyor. Bunlardan birinin Thunderbolts olduğu biliniyor, ancak diğeri şu anda resmi olarak doğrulanmadı.

Florence Pugh’un Thunderbolts dışında başka bir MCU filminde geri döneceğinin doğrulanması çok şaşırtıcı değil, ancak Marvel’ın karakter hakkında neler planladığını merak etmiyor değiliz. Bu gizemli diğer filmin ne olacağı belirsizken, bizler Ant-Man veya Kaptan Amerika ikilisinden birini olacağını düşünüyoruz. (Avengers kadrosunun oluşmadığını varsayarsak.)