Gal Gadot, Wonder Woman olarak kendisine bir isim yaptı, ancak bir hayran sanatı DC yıldızını MCU’nun Black Widow’u olarak görmemizi sağladı. Marvel Studios, Iron Man 2’de ilk kez sahneye çıkabilmesi için neredeyse on yıl önce Scarlett Johansson’ı Natasha Romanoff rolüne atadı, ancak bazı etkileyici hayran resimleri, Gadot’u Johansson’la değiştirilmiş halinin hiçte fena olmadığını gösteriyor.

Hem Marvel hem de DC, her yıl birden fazla film çıkarıyor ve bu evrenler, izleyicilere daha fazla kadın kahraman vermek için daha yeni bir odak noktası haline geldi. Johansson ve Gadot, her biri kendi sinematik evrenlerinin orijinal kahramanlarıdır. Her iki kadın da bu süper kahraman rolleriyle muazzam bir başarı elde etti, ama ya işler farklı gitseydi?

Sanatçı Boss Logic, Gadot’un Black Widow olarak nasıl görüneceğini hayal etmeye karar verdi. Yaptığı tasarımda Gadot’a Black Widow’un geleneksel kızıl saçını verdi, ancak ona biraz farklı bir kostüm hazırladı. Bu tasarımda çok daha fazla kırmızı var, aynı zamanda Gadot’un Wonder Woman olduğuda unutulmamış. Wonder Woman logosu Black Widow kıyafeti için mantıklı gözüküyor, yeni bir tasarım anlayışı olarak omuzuna ve üzerine kırmızı şeritler eklenmiş.

Tweeti görünütüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Aynı şekilde Scarlett Johansson’un Wonder Woman karakteri olarak rol alması onu aşağıdaki gibi gösterebilirdi.

Gadot, MCU’da rol almadan önce birkaç filmde yer almış olsa da, bu aşamada böyle bir filmde yer almak kariyerine önemli ölçüde etki ederdi. 2009’da Hızlı ve Öfkeli serisinde ilk kez göründü. Eğer Black Widow’un yerinde Gal Gadot olsaydı muhtemelen onu daha önce aranan bir yetenek haline getirecekti.

SONRAKİ:

ZENDAYA, İNSANLARIN KİLL BİLL 3’TE ONU İSTEMESİNDEN GURUR DUYUYOR