Efsanevi aktör Al Pacino, son zamanlardaki tartışmalar veya yeni büyük bir proje nedeniyle değil, bu sefer telefon kılıfı yüzünden gündeme geldi.

Aquaman and the Lost Kingdom yıldızı Jason Momoa, kendisinin ve Pacino dahil diğer birkaç kişinin restoranda bir fotoğrafını paylaştı ve hayranlar, Pacino’nun iPhone’unda gördüğü görüntüyü çabucak incelemeye başladı. Kısa süre sonra bunun sevimli dev Shrek’in çeşitli görüntülerini içeren bir iPhone kılıfı olduğu keşfedildi.

Al Pacino, The Godfather, Serpico, Scarface, Carlito’s Way ve çok daha fazlasından tanınan bir Hollywood ikonudur. Ancak Universal Pictures/DreamWorks’ün Animasyon klasiği Shrek’de boş değil. İlk Shrek filmi 2021’de 20. yılını kutladı, yalnızca sinemalara geri dönmekle kalmadı aynı zamanda 4K UHD sürümünüde kazandı.

Pacino’nun Shrek’e olan bariz sevgisi oyuncunun başka şeylere olan ilk hayranlığı değil. 2020’de kendisine fanatik diyerek Archie Comics’e olan beğenisini detaylandırdı. En sevdiği çizgi romanlar veya süper kahramanlar hakkında soru sorulduğunda, “Bu, kimsenin bana sormadığı bir soru ama Archie Comics’i hatırlıyorum ve seviyorum” dedi.