2022, DC’nin en ikonik kahramanı için oldukça büyük bir yıl olacak şekilde şekilleniyor. Warner Bros., önümüzdeki haftalarda Gotham’ın kanunsuzluğunun ikinci yılında Bruce Wayne’in yeni ve cesur bir yorumu olan The Batman’i piyasaya sürecek. Robert Pattinson filmde Bruce’u oynuyor ve ona bir dizi başka ikonik DC karakteri eşlik ediyor.

Yaklaşan Batman içeriğinin şerefine Google, arama motoruna eğlenceli bir easter egg ekledi. Tıpkı zamanında Avengers: Endgame’de olduğu gibi ufak ancak tatlı olan easter egg, “Bruce Wayne“, “Gotham City” veya “Bat-Signal” kelimeleri aratıldığında ortaya çıkıyor. Batman’in Google Aramasında uçtuğunu görmek için ekranın sol tarafındaki küçük simgeye tıklamanız yeterli. Variety, bu Easter egg’in arkasında Warner Bros.’un olmadığını ve bir yıl boyunca tarayıcıda kalacağını açıkladı.

Her şey tamamlandı ve bu Batman çılgınlığı yakın zamanda sona ermeyecek gibi görünüyor. Batman yönetmeni Matt Reeves, devam filmiyle ilgili erken görüşmelerin başladığını doğruladı ve halihazırda iki HBO Max spin-off’u geliştirilmekte. Bunların hepsi şu anda The Flash ve Batgirl gibi filmlerin yer aldığı DC evreninden ayrı olarak gerçekleştirilecek.