Chris Hemsworth, Marvel’ın 29. filminde tekrardan Thor olarak geri dönüyor. Bunun yanında Jane Foster rolündeki Natalie Portman ve Valkyrie rolündeki Tessa Thompson gibi diğer Thor ana karakterlerinin de senaryoya katkısı olacak. Love & Thunder ayrıca Zeus olarak Russell Crowe ve Gorr olarak Christian Bale dahil olmak üzere oyuncu listesinde yeni yüzler içerecek.

2017 yapımı Thor: Ragnarok’un devamı niteliğinde olan Love & Thunder, Thor’un Galaksinin Koruyucuları ile birlikte Dünya’dan ayrılmasıyla sonuçlanan Avengers: Endgame’deki olayların sonrasında geçiyor.

Marvel Studios, yeni yayınlanan fragmanın ardından Thor: Love & Thunder için arka planda Gorr’un bir görüntüsünün yer aldığı yeni bir poster yayınladı. Sivri dişleri ve parıldayan sarı gözleriyle Gorr, Hemsworth ve Portman’ın karakterlerine tepeden bakıyor. Ayrıca Valkyrie, Aragorn olarak bilinen beyaz Pegasus atına biniyor ve Korg’un ana karakterlerin arkasında dimdik ayakta durduğu görülüyor. Postere göz atmak isterseniz:

Marvel ayrıca Gorr’a ilk bakışı sağlayan Thor: Love & Thunder için yepyeni bir fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınladı. Gorr ekranda oldukça korkunç görünürken şimdiye kadar var olan her tanrıyı ortadan kaldırma planlarını açıklıyor.

Christian Bale’in canlandırdığı Gorr karakteri merakla beklenen karakterler arasında ve yukarıda yer alan poster ile yayınlanan fragman kötü adamın görünüşünü ve tavrını az da olsa ortaya koyuyor. Karakterin uğursuz gözüken sarı parıltısı, herhangi bir tanrının omurgasını titretmeye yeterken posterdeki başgösteren varlığı, film her ne kadar komedi ağırlıklı olacak olsa da korku unsurlarıyla ciddi bir şekilde oynuyor. Gorr nihayet resmi olarak ortaya çıktığına göre Temmuz ayında yayınlanacak film için artık daha fazla şey bekleyebiliriz.