Hawkeye dizisinin bölüm sayısının altı olduğu ortaya çıktı. Disney+ MCU serisinin bir sonraki yapımı Hawkeye, orijinal Avenger olarak ilk solo dizisini üretmekte. Jeremey Renner’ın marjinalleşmiş keskin nişancısı Clint Barton, MCU’daki ilk çıkışını on yıldan fazla bir süre önce yaptı. Yine de, popüler filmlerinin birçoğunda sayısız kez görünmesine rağmen, karakter asla kendi projesinde parlama şansı bulamadı. Ancak gelecek dizi bunu değiştirmeyi vaat ediyor.

Hawkeye için detaylar hala zayıf olsa da, oyuncu seçimi haberleri dizide yer alacak çeşitli yeni karakterleri ortaya çıkardı. Hawkeye dizisi, Clint ve Kate’in yanı sıra, Alaqua Cox ve Clint’in akıl hocalığını yapacak olan Tony Dalton’ın Jack Duquesne/Swordsman’ını içeriyor. Disney Temmuz ayında, diziye resmi olarak bir çıkış tarihi verdi. Tarih 24 Kasım 2021, kesin bölüm sayısı ise şu ana kadar bilinmiyordu.

Bölümlerin süresi belli değil, ancak dizi önceki şovların izinden gidiyorsa, her bölüm muhtemelen yaklaşık 40-50 dakika uzunluğunda olacaktır. Ek olarak her Çarşamba yeni bölümler gelecek, bu da dizinin finalini 29 Aralık’ta yayınlayacağı anlamına geliyor.

Marvel son zamanlarda, ikinci kademe kahramanlara ve kötü adamlara dayanan kısa dizi şovlarıyla iyi gidiyor. Şirketin web sitesinde yayınladığı geri sayım saatine göre Hawkeye’nin Disney+’a gelmesine 84 gün kala dizi için beklentiler şüphesiz artıyor.

Kaynak: thedisinsider.com

SONRAKİ:

DOCTOR OCKTOPUS NEDEN HİÇ YAŞLANMADI (TOBEY MAGUİRE YAŞLANABİLİR)