Thor: Love and Thunder’ın çıkış tarihi yaklaşırken, ilk fragman için beklentiler her geçen gün artmaya devam ediyor, peki ya Chris Hemsworth yakın tarihli bir fotoğrafta ilk Thor: Love and Thunder fragmanının çıkış tarihini ustaca açıklamış olabilir mi? Marvel Sinematik Evreni şu anda filmleri ve dizilerini kapsayan pazarlama stratejilerini değiştirerek hayranları merak ettirecek denemeler yapıyor.

Thor: Love and Thunder fragmanı genel anlamda sosyal medyada konuşulan bir konu oldu, çünkü Marvel genellikle filmlerinin fragmanını çıkış tarihinden yaklaşık beş ay önce yayınlıyordu, ancak bu bile 4. Aşamada değişti. Thor: Love and Thunder’ın 8 Temmuz’da piyasaya sürülmesi planlanıyor, bu nedenle ilk fragman çoktan yayınlanmalıydı ancak şimdiye kadar ne zaman geleceğine dair hiçbir ipucu ortaya çıkmadı. Yine de film için erken basın resmen başladı ve bunu kutlamak için Chris Hemsworth, Instagram hesabında yönetmen Taika Waititi ve Tessa Thompson ile bir fotoğraf paylaştı. Peki bu fotoğrafta Thor: Love ve Thunder fragmanının çıkış tarihi yatıyor olabilir mi?

Twitter kullanıcıları Hemsworth’un “tuhaf el hareketlerinin” ilk Thor: Love and Thunder fragmanının çıkış tarihini açıklıyor olabileceğini öne süren resmi paylaştı. Tweet’e göre Taika Waititi’nin elleri 11, Hemsworth’ün elleri dört ve Thompson’ın duruşu “22” anlamlarını içeriyor, buda fragmanın 11 Nisan 2022 Pazartesi günü yayınlanabileceği anlamına geliyor. Kesinlikle bir gariplik olsa da, MCU’da daha önce çılgın tahminler ve gizli mesajlar birçok kez yaşandı. 11 Nisan Thor: Love and Thunder için gerçekten inandırıcı bir tarih.

Waititi, Hemsworth ve Thompson’ın el hareketleriyle Thor: Love and Thunder fragmanının çıkış tarihini gerçekten ima edip etmedikleri bilinmiyor ancak çıkış tarihi tahmininin doğru olması bekleniyor.