Henry Cavill’in Superman dönüşünün, Warner Bros. ve DC Films’in San Diego Comic-Con 2022’deki görünümü sırasında duyurulacağı bildiriliyor. Cavill ilk olarak 2013’ün Man of Steel’inde Clark Kent’i canlandırdı ve burada Zack Snyder ile DC Genişletilmiş Evren’in başlatılmasında yardımcı rolü üstlendi. Cavill’in Superman’ini seven güçlü bir izleyici kitlesine rağmen, Man of Steel’in beyazperde maceralarını kontrol eden stüdyolar onun geleceğini havada bıraktı. Şimdi asıl soru şu: Henry Cavill’in Superman’i Comic-Con 2022’de geri dönecek mi?

Artık Henry Cavill’in Superman geleceği hakkında önemli bir güncelleme ufukta gibi görünüyor. Deadline’dan San Diego Comic-Con 2022’de ne tür duyuruların gelebileceğine dair bir makalede Man of Steel yıldızının Cumartesi günü WB/DC Hall H panelinde sürpriz bir görünüm yapacağına dair bir sızıntı olduğu belirtildi. Makale, sürpriz görünümün Cavill’in DCEU’da daha fazla Superman görünümü ile katılımcıları heyecanlandıracağını belirtiyor. Bu makaleye göre Henry Cavill’in Superman geleceği hakkında resmi bir duyuru bu hafta sonu gelecek.

Aktörün Superman dönüşü, WB ve DC’nin SDCC panelinde yapacağı en büyük duyurulardan birisi olabilir. Önceki raporlar Black Adam ve Shazam: Fury of the Gods’ın etkinlikte tartışılan iki DCEU filmi olacağını öne sürüyordu. Ancak yakın zamanda bu haberler güncellendi. Discovery’nin yeni sahipleri Superman’i canlandırmaları gereken bir karakter olarak görüyor olabilir. Cavill ise Kryptonlu kahramanı oynamak için geri dönmeye olan ilgisini her zaman korumuştur ve şimdi onun dileğini gerçekleştireceğine dair bir işaret her zamankinden daha net gözüküyor.

Dwayne Johnson, Black Adam’ı tanıtmaya hazırlanırken Warner Bros, gelecekte Black Adam’la savaşan Superman’i yaratmak için Henry Cavill’i gerçekten kullanabilir. Cavill ve The Rock, sosyal medyada böyle bir çatışmayı hayranlarına defalarca ima etti, bu yüzden Superman’in DCEU geleceği merak konusu olduğu için şimdi daha resmi hale getirmek mükemmel bir zamanlama olabilir.