Yeni gelen rapora göre Henry Cavill’in The Witcher 2. sezon maaşının bölüm başına 400 bin dolar olduğunu gösteren iddialardan çok daha yüksek olduğunu gösteriyor. Cavill, dizide fantastik dramada ortaçağ kara kütlesinde maceraya atılan, itibarlı canavar avcısı Geralt olarak rol alıyordu.

Hollywood Reporter kısa süre önce Cavill ve şu anki yoğun programı hakkında merakla beklenen The Witcher 2. sezon da dahil olmak üzere bir içerik yayınladı. Kaynaklar, Cavill’in Netflix serisinin bir sonraki bölümü için maaşının bölüm başına 1 milyon dolar olduğunu açıkladı. Bu para dizinin her bölümü göz önüne alındığında gerçekten yüksek ve işin sonunda sadece 2. sezon için geçerli. Aktör muhtemelen 3. sezonda çok daha fazlasını alacak.

Cavill’in 2. sezon maaşının güncellenmiş rakamları, ilk sezonda bölüm başına 400 bin dolar kazandığı belirtilen raporlardan kesinlikle bir adım daha yüksek. Her bölüm için 1 milyon dolarlık anlaşmayı ne zaman imzaladığına dair bir zaman çizelgesi verilmediği için önceki raporun yanlış bilgilendirilmiş bir rapor olup olmadığı belli değil. Durum ne olursa olsun, Cavill’in daha fazla para kazanması, yayın hizmetinden dizi ve geleceği konusundaki çalışmaları için iyi niyet göstergesi olacağından emin olabilirsiniz.

Serinin geleceği şimdiden parlak görünüyor. Netflix, The Witcher’ın geri dönüşünden üç ay önce 3. sezonu zaten onaylamıştı. Ek olarak dizinin etrafındaki başarılı yapımlarıda genişletmeye devam ediyor. ve The Witcher 2. sezon prömiyeri 17 Aralık’ta Netflix’te yayına girecek.